Children’s Weekly Lessons

Available spaces

Here you can view every place we have available for our children’s weekly lessons for the current term. Please note that these spaces are automatically updated every hour and are subject to change.

Instructions

* You can filter by using the drop down boxes. (click the filtered value to remove it from the search.) * Or type in the search box to narrow down your options. Find the one you like, then email or phone our office to book your child in.

Available Spaces for Spring Term 2020

TownPoolDayTimeSpacesAbility levelTeacher
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday07:00 AM8ESA 1Paul Allington
NewmarketArran House StudMonday07:00 AM9ESA 2
CambridgeClare HallFriday08:30 AM2CHILD stages EMPTY CLASS
Milton Country ParkWednesday08:45 AM3CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)Sam Pullar
NewmarketArran House StudMonday07:00 AM9ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday07:00 AM9ESA MINNOWPaul Allington
CambridgeClare HallThursday08:30 AM2ESA 3
CambridgeDW SportsMonday07:00 AM7-Paul Allington
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday04:30 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday05:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelSaturday12:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 5
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:30 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 4
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelMonday03:00 PM2ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelMonday05:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:30 AM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday10:30 AM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:15 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:15 PM1ESA 4
Highfields Caldecote - CambridgeThursday03:30 PM1ESA 6
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday11:00 AM2ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:15 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:45 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:15 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeFriday04:00 PM1ESA 3
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:30 AM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday10:00 AM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeCastle SchoolWednesday04:00 PM1ESA 5
Highfields Caldecote - CambridgeMonday05:00 PM1ESA 4
Highfields Caldecote - CambridgeMonday05:30 PM1ESA 6
Highfields Caldecote - CambridgeThursday04:00 PM1ESA 5
Highfields Caldecote - CambridgeFriday03:00 PM2ESA 4
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelMonday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelMonday03:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday03:30 PM1ESA 2
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday05:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeCastle SchoolWednesday04:00 PM1ESA 5
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 4
Highfields Caldecote - CambridgeFriday03:00 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 5
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelMonday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeThursday03:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudMonday03:30 PM1ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeThursday06:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudTuesday03:30 PM3CHILD any ability (new class)Ryan Cox
NewmarketArran House StudTuesday05:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM3CHILD any ability (new class)Ryan Cox
NewmarketArran House StudTuesday06:00 PM3CHILD any ability (new class)Ryan Cox
NewmarketArran House StudFriday06:00 PM3CHILD any ability (new class)Ryan Cox
NewmarketArran House StudSaturday12:00 PM1ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:15 PM1ESA 6Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeMonday03:30 PM2ESA 5Liam Alderson
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 3
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday12:00 PM1ESA 6
Highfields Caldecote - CambridgeFriday03:00 PM1ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeSaturday10:30 AM1ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeMonday04:00 PM1ESA 3Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeFriday04:00 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 6
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday03:45 PM1ESA 3Liam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday04:45 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:15 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:45 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudMonday03:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudFriday03:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudFriday04:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudFriday05:30 PM1ESA 5
Highfields Caldecote - CambridgeThursday06:30 PM1ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudTuesday05:00 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:15 PM1ESA 6Liam Alderson
The Leys School - CambridgeThursday05:45 PM2ESA ADULT Advanced
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRS
Highfields Caldecote - CambridgeWednesday05:45 PM2ESA ADULT BeginnerLiam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeWednesday05:45 PM2ESA ADULT BeginnerLiam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeWednesday05:45 PM2ESA ADULT BeginnerLiam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeWednesday05:45 PM2ESA ADULT BeginnerLiam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeWednesday05:45 PM2ESA ADULT BeginnerLiam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:00 PM2ESA 3
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM3-
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM3-
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelSunday11:30 AM2ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelSunday11:30 AM2ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelSunday11:30 AM2ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday12:00 PM2ESA ADULT BeginnerAnthony Dunn (Admin)
The Leys School - CambridgeThursday05:45 PM2BABY 2YRS - 3YRS
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM1-
NewmarketArran House StudFriday06:00 PM2ESA 2
NewmarketArran House StudWednesday04:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudWednesday05:00 PM1ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRS
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRS
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRS
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
The Leys School - CambridgeThursday05:50 PM2ESA ADULT Advanced
Highfields Caldecote - CambridgeMonday01:30 PM2ESA 6
Private PoolWednesday06:00 PM2ESA ADULT Advanced
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday02:15 PM2ESA 4Liam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudSaturday12:30 PM2ESA 6
NewmarketArran House StudThursday06:30 PM2ESA 6
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelMonday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday08:30 AM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:00 PM2ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:00 PM2ESA 4Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeFriday03:00 PM2ESA ADULT Beginner
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday05:45 PM2ESA ADULT BeginnerLiam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday05:45 PM2ESA ADULT BeginnerLiam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday05:45 PM2ESA ADULT BeginnerLiam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday05:45 PM2ESA ADULT BeginnerLiam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
The Leys School - CambridgeThursday05:45 PM2BABY 2YRS - 3YRS
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudWednesday06:00 PM2ESA 2
NewmarketArran House StudWednesday06:00 PM2ESA 2
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM2ESA ADULT Beginner
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM2ESA ADULT Beginner
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelMonday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSLiam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelSaturday08:00 AM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudSaturday12:30 PM2ESA 3
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelSaturday08:00 AM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelSaturday08:00 AM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday11:30 AM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelMonday06:00 PM2BABY 2YRS - 3YRSAnthony Dunn (Admin)
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday01:30 PM2ESA ADULT Advanced
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 6Dale Voyse
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 5Dale Voyse
Highfields Caldecote - CambridgeMonday05:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
Highfields Caldecote - CambridgeMonday03:30 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
Highfields Caldecote - CambridgeFriday03:00 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 5
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday11:00 AM2ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 6
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday03:30 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudThursday05:00 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudThursday06:00 PM1ESA 5
Highfields Caldecote - CambridgeThursday07:00 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
ColneMonday04:00 PM1ESA 3
ColneMonday04:30 PM1ESA 5
ColneMonday05:00 PM1ESA 2
ColneWednesday04:30 PM2ESA 4
ColneWednesday05:00 PM2ESA 6
ColneThursday04:30 PM1ESA 5
ColneThursday05:00 PM1ESA 6
ColneTuesday04:30 PM1ESA 3
ColneSaturday11:00 AM1ESA 3
NewmarketArran House StudTuesday06:00 PM1ESA 6
NewmarketArran House StudTuesday06:30 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudMonday06:30 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudTuesday03:30 PM2ESA 5
Highfields Caldecote - CambridgeFriday02:00 PM1-
Highfields Caldecote - CambridgeFriday02:30 PM1-
Highfields Caldecote - CambridgeTuesday03:00 PM1ADULT, basic breaststroke or front crawl over 10m+Liam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeWednesday03:00 PM1ADULT, basic breaststroke or front crawl over 10m+Liam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeThursday03:00 PM1ADULT, basic breaststroke or front crawl over 10m+Liam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeFriday03:00 PM1ADULT, basic breaststroke or front crawl over 10m+Liam Alderson
ColneTuesday05:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudSaturday08:00 AM2ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM1ADULT, confident beginner
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday02:30 PM1ADULT, basic breaststroke or front crawl over 10m+
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday06:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
Highfields Caldecote - CambridgeMonday03:00 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudFriday03:30 PM1ESA 2
Highfields Caldecote - CambridgeMonday03:30 PM2ESA 2Anthony Dunn (Admin)
ColneMonday04:00 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudMonday04:30 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudMonday06:30 PM1ESA 6
Highfields Caldecote - CambridgeTuesday03:30 PM2ESA 3Liam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeTuesday05:30 PM1ESA 4Liam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeTuesday06:30 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolWednesday04:00 PM1ESA 6
Highfields Caldecote - CambridgeWednesday05:30 PM1ESA 5Liam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeWednesday06:00 PM1ESA 6Liam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeThursday03:30 PM1ESA 4Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeThursday04:00 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
Highfields Caldecote - CambridgeFriday03:30 PM1ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeFriday04:00 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudSaturday12:00 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 4
ColneTuesday04:00 PM1ESA 2
ColneTuesday05:00 PM1ESA 3
ColneWednesday04:30 PM2ESA 5
ColneWednesday05:00 PM1ESA 3
ColneThursday04:30 PM1ESA 6
CambridgeCastle SchoolFriday04:00 PM1ESA 2
CambridgeCastle SchoolFriday05:00 PM2ESA 6
ColneSaturday12:00 PM2ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeMonday04:00 PM1ESA 4Liam Alderson
ColneMonday04:00 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM2ESA 2
Hilton Doubletree - CambridgeMonday05:00 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM2ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 4Dale Voyse
Highfields Caldecote - CambridgeMonday06:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday10:00 AM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday10:30 AM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday03:00 PM1ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday03:30 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudTuesday03:30 PM1ESA 4
Highfields Caldecote - CambridgeTuesday04:30 PM1ESA 4Liam Alderson
ColneTuesday04:30 PM2ESA 3
ColneTuesday05:00 PM1ESA 3
Highfields Caldecote - CambridgeWednesday03:30 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolWednesday04:00 PM1ESA 6
NewmarketArran House StudWednesday04:00 PM1ESA 5
Highfields Caldecote - CambridgeWednesday04:30 PM1ESA 5Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday05:00 PM1ESA 5
ColneWednesday05:00 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM2ESA 4Dale Voyse
Hilton Doubletree - CambridgeThursday04:30 PM1ESA 5Liam Alderson
ColneThursday04:30 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 5
Highfields Caldecote - CambridgeThursday06:00 PM2ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
Highfields Caldecote - CambridgeFriday03:30 PM1ESA 4
Highfields Caldecote - CambridgeFriday04:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 5Dale Voyse
NewmarketArran House StudFriday04:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM1ESA MINNOWDale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM2ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeFriday04:30 PM1ESA 3
CambridgeCastle SchoolFriday04:30 PM1ESA 5
Highfields Caldecote - CambridgeFriday05:00 PM1ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeFriday05:00 PM2ESA 5
NewmarketArran House StudFriday05:00 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolFriday05:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudSaturday08:00 AM1ESA 1
NewmarketArran House StudSaturday08:30 AM1ESA 1
ColneSaturday10:30 AM2ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeSaturday11:00 AM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
ColneSaturday11:00 AM1ESA 5
ColneSaturday11:30 AM2ESA 6
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday03:15 PM1ESA 3Liam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday03:45 PM1ESA 6Liam Alderson
Highfields Caldecote - CambridgeSaturday04:15 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:15 PM1ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:45 PM1ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:15 PM1ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:30 AM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:30 AM1ESA 3Liam Alderson
ColneWednesday05:30 PM1ESA 3
ColneMonday05:30 PM2ESA 6
NewmarketArran House StudTuesday07:00 PM1ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday02:00 PM2ESA MINNOW
Hilton Doubletree - CambridgeMonday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 5
ColneMonday05:00 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM2ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 5Dale Voyse
NewmarketArran House StudMonday05:30 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM2ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:30 AM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday10:00 AM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday10:30 AM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday03:00 PM2ESA 6
NewmarketArran House StudTuesday03:30 PM2ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday04:00 PM1ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday03:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudWednesday04:00 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM1ESA 6Liam Alderson
ColneWednesday04:30 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM2ESA 5
ColneWednesday05:00 PM1ESA 1
CambridgeCastle SchoolWednesday05:30 PM1ESA 6
NewmarketArran House StudWednesday05:30 PM1ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeThursday03:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 5
ColneThursday04:30 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 6Dale Voyse
Hilton Doubletree - CambridgeThursday05:00 PM1ESA 1Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM2ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeThursday05:30 PM2ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday05:30 PM2ESA 6
ColneThursday05:30 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM2ESA 4Dale Voyse
CambridgeCastle SchoolFriday04:30 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeCastle SchoolFriday05:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudSaturday09:00 AM1ESA 5Dale Voyse
NewmarketArran House StudSaturday09:30 AM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:30 AM1ESA 6
ColneSaturday10:30 AM1ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeSaturday11:00 AM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudSaturday11:00 AM1ESA 4Dale Voyse
ColneSaturday11:00 AM1ESA 3
ColneSaturday11:30 AM1ESA 5
ColneSaturday12:00 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudSaturday12:30 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM2ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:30 PM2ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeDW SportsMonday04:00 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsMonday04:30 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsTuesday04:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeDW SportsWednesday04:30 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsWednesday05:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsThursday04:30 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsFriday04:00 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsFriday04:30 PM2ESA 5
CambridgeDW SportsSaturday11:30 AM1ESA 4
CambridgeDW SportsFriday06:00 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsMonday03:30 PM2ESA 2
NewmarketArran House StudMonday03:30 PM1ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeMonday03:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
ColneMonday04:30 PM2ESA 5
ColneMonday05:00 PM2ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:45 PM2ESA 1Liam Alderson
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 5Dale Voyse
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday04:00 PM1ESA 6
ColneTuesday04:30 PM2ESA 3
NewmarketArran House StudTuesday05:00 PM2ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday05:30 PM1ESA 4
ColneThursday05:30 PM2ESA 6
NewmarketArran House StudTuesday06:30 PM1ESA 3
ColneWednesday04:00 PM1ESA 1
ColneWednesday04:30 PM2ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday05:00 PM1ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday05:30 PM1ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM2ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeThursday03:00 PM1ESA 4Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeThursday03:30 PM1ESA 4Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday04:00 PM1ESA 6
ColneThursday04:00 PM2ESA 4
NewmarketArran House StudThursday04:30 PM1ESA 3
ColneThursday04:30 PM1ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeThursday05:00 PM1ESA 2Liam Alderson
ColneThursday05:00 PM2ESA 3
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
NewmarketArran House StudThursday06:30 PM2ESA 3
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudFriday04:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudFriday05:00 PM2ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:15 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeFriday05:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsFriday05:30 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeDW SportsFriday06:00 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:30 AM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeDW SportsSaturday12:00 PM2ESA 6
CambridgeDW SportsSaturday01:00 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM2ESA 3
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM1ESA 3
CambridgeCastle SchoolWednesday05:30 PM2ESA 6
CambridgeCastle SchoolFriday04:00 PM2ESA 4
CambridgeCastle SchoolFriday05:00 PM2ESA 5
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsWednesday06:00 PM2ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeMonday03:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
ColneMonday04:30 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM2ESA 7
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeDW SportsMonday05:30 PM1ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:45 PM1ESA 6
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudTuesday03:30 PM1ESA 2
NewmarketArran House StudTuesday04:00 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudTuesday07:00 PM2ESA 6
ColneWednesday04:00 PM1ESA 2
ColneWednesday04:30 PM1ESA 1
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday05:00 PM1ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeThursday03:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudThursday04:00 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 3Dale Voyse
NewmarketArran House StudThursday06:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
Hilton Doubletree - CambridgeFriday03:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudFriday03:30 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeCastle SchoolFriday04:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM1ESA 2
CambridgeDW SportsFriday04:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeCastle SchoolFriday05:00 PM2ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeFriday05:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 4Dale Voyse
NewmarketArran House StudSaturday08:30 AM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:30 AM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:30 AM1ESA 2
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:30 AM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA 6
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM1ESA 3
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 5
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:00 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsWednesday06:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
Hilton Doubletree - CambridgeFriday03:00 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudWednesday07:00 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday02:30 PM1ESA 2
Hilton Doubletree - CambridgeMonday03:00 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudSaturday01:00 PM2ESA MINNOWDale Voyse
Hilton Doubletree - CambridgeMonday03:30 PM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsMonday03:30 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsMonday04:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM2ESA 4Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 5
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday10:30 AM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday11:00 AM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:00 PM2ESA 4Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudTuesday03:30 PM1ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday04:00 PM1ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday05:00 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudTuesday05:00 PM1ESA 2
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday05:30 PM2ESA 5
NewmarketArran House StudTuesday05:30 PM2ESA 6
NewmarketArran House StudTuesday06:00 PM2ESA 6
NewmarketArran House StudTuesday06:30 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudWednesday03:30 PM1ESA 3
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:30 PM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsWednesday03:30 PM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday04:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday04:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
ColneWednesday05:00 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM2ESA 4Dale Voyse
NewmarketArran House StudWednesday05:30 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
ColneThursday04:00 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday05:00 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday05:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudThursday06:00 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 4Dale Voyse
NewmarketArran House StudThursday07:00 PM1ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeFriday03:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolFriday04:00 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolFriday04:00 PM2ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeFriday04:30 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:45 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolFriday05:00 PM2ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeFriday05:30 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:45 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 4
CambridgeDW SportsFriday06:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
NewmarketArran House StudSaturday10:30 AM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeDW SportsSaturday11:30 AM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM2ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:15 PM1ESA 6
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM2ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:45 PM1ESA 5Liam Alderson
ColneSaturday11:30 AM2ESA 5
ColneSaturday12:00 PM2ESA 4
CambridgeDW SportsSaturday02:30 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsTuesday03:30 PM1ESA 3Liam Alderson
ColneWednesday04:00 PM1ESA 2
CambridgeDW SportsSaturday08:00 AM1-
NewmarketArran House StudMonday03:00 PM1ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeMonday03:00 PM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudMonday03:30 PM1ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeMonday03:30 PM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsMonday04:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudMonday05:00 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:15 PM2ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeMonday05:30 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:45 PM1ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:45 PM1ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsMonday06:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:15 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudMonday06:30 PM1ESA 3
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday10:00 AM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday11:00 AM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudTuesday03:30 PM2ESA 6
NewmarketArran House StudTuesday04:00 PM2ESA 4
NewmarketArran House StudTuesday04:30 PM1ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday05:00 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudTuesday05:00 PM1ESA 2
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday05:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudTuesday06:00 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudWednesday03:00 PM1ESA 2
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday03:00 PM1ESA 2
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday03:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudWednesday03:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudWednesday04:00 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsWednesday05:30 PM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
Hilton Doubletree - CambridgeThursday04:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 3Dale Voyse
Hilton Doubletree - CambridgeThursday05:00 PM1ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday05:00 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsThursday05:00 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 2Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 2Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday06:00 PM2ESA 6
NewmarketArran House StudThursday07:00 PM2ESA 2
NewmarketArran House StudFriday04:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM2ESA 6
CambridgeDW SportsFriday05:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeDW SportsFriday05:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:45 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeDW SportsFriday06:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:15 PM2ESA 2Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:00 AM1ESA 6
NewmarketArran House StudSaturday11:00 AM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:00 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsSaturday02:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA 6
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 2
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM2ESA 6
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeDW SportsTuesday03:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday06:30 PM2ESA 7Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday06:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday06:30 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday06:30 PM2ESA 5Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday06:30 PM2ESA 7
NewmarketArran House StudSaturday04:00 PM1ESA 6
NewmarketArran House StudSaturday05:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsMonday06:30 PM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeDW SportsSaturday06:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM3-
CambridgeDW SportsFriday03:30 PM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeDW SportsTuesday06:30 PM2ESA 4Liam Alderson
CambridgeDW SportsTuesday07:00 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:00 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsSaturday06:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
Hilton Doubletree - CambridgeMonday03:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudMonday03:30 PM2ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM3-
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolMonday04:15 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 2
NewmarketArran House StudMonday05:00 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:15 PM1ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeMonday05:30 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeDW SportsMonday06:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:15 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudMonday06:30 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday06:30 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsTuesday03:30 PM2ESA 6Liam Alderson
NewmarketArran House StudTuesday04:00 PM2ESA 4
CambridgeDW SportsTuesday04:00 PM1ESA 1Liam Alderson
CambridgeDW SportsTuesday04:30 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeDW SportsTuesday05:00 PM1ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudTuesday05:30 PM2ESA 6
CambridgeDW SportsTuesday06:30 PM1ESA 3Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday03:00 PM1ESA 2
NewmarketArran House StudWednesday03:30 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsWednesday04:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
NewmarketArran House StudWednesday04:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsWednesday04:30 PM1ESA 1Kamila Janiak
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday05:00 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM1ESA 3Dale Voyse
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday05:30 PM1ESA 2
NewmarketArran House StudWednesday05:30 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsWednesday05:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday06:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
NewmarketArran House StudWednesday06:30 PM2ESA 3
CambridgeDW SportsWednesday06:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
NewmarketArran House StudThursday03:00 PM1ESA 2
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday04:00 PM2ESA 6
NewmarketArran House StudThursday04:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudThursday05:00 PM1ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeThursday05:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeDW SportsThursday05:30 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudThursday06:00 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM2ESA 3Dale Voyse
NewmarketArran House StudFriday03:00 PM1ESA 2
Hilton Doubletree - CambridgeFriday03:30 PM2ESA 2
NewmarketArran House StudFriday03:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolFriday04:00 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolFriday04:00 PM1ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeFriday04:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudFriday04:30 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolFriday04:30 PM1ESA 6
CambridgeCastle SchoolFriday04:30 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 5Dale Voyse
Hilton Doubletree - CambridgeFriday05:00 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsFriday05:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudFriday05:30 PM1ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:45 PM1ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeFriday06:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday06:30 PM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesFriday06:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday06:30 PM2ESA 7
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:30 AM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:00 AM1ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:00 AM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeDW SportsSaturday09:30 AM1ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeSaturday10:00 AM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:30 AM1ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeSaturday12:30 PM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsSaturday02:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeDW SportsSaturday03:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
NewmarketArran House StudSaturday03:30 PM2ESA 3
NewmarketArran House StudSaturday04:00 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsSaturday04:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
NewmarketArran House StudSaturday05:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsSaturday06:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA 6
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 6
NewmarketArran House StudFriday02:30 PM2ESA 2
CambridgeDW SportsThursday07:00 PM5ESA 3
CambridgeDW SportsSaturday05:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsSaturday05:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM2ESA 4Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday03:00 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeMonday03:00 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudMonday03:30 PM2ESA 5
CambridgeDW SportsMonday03:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsMonday04:00 PM2ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolMonday04:15 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudMonday04:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM2ESA 4Ryan Cox
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:15 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM2ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeMonday05:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:45 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:45 PM1ESA 4Alistair Steele
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM2ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:15 PM2ESA 3
NewmarketArran House StudMonday06:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday06:30 PM2ESA 2
CambridgeKings HedgesMonday06:30 PM3-
CambridgeKings HedgesMonday06:30 PM2ESA 2Dale Voyse
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday10:30 AM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday11:00 AM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday11:30 AM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:00 PM2ESA 3Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday03:00 PM1ESA 3
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday03:30 PM2ESA 5
NewmarketArran House StudTuesday03:30 PM1ESA 3Dale Voyse
NewmarketArran House StudTuesday04:30 PM1ESA 4Dale Voyse
NewmarketArran House StudTuesday05:00 PM1ESA 2Dale Voyse
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday05:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudTuesday06:30 PM1ESA 2Dale Voyse
NewmarketArran House StudWednesday03:00 PM1ESA 4
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday03:00 PM1ESA 2
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:00 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudWednesday03:30 PM1ESA 2
CambridgeDW SportsWednesday04:00 PM2ESA 5Kamila Janiak
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday04:00 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudWednesday05:00 PM1ESA 6
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM1ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday05:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudWednesday06:00 PM2ESA 6
CambridgeDW SportsWednesday06:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
Hilton Doubletree - CambridgeThursday03:00 PM2ESA 3Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday03:30 PM2ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 3Dale Voyse
Hilton Doubletree - CambridgeThursday04:00 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeDW SportsThursday04:00 PM1ESA 5
Hilton Doubletree - CambridgeThursday04:30 PM1ESA 6Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeThursday05:00 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeDW SportsThursday05:30 PM2ESA 4
CambridgeDW SportsThursday06:00 PM1ESA 1
CambridgeDW SportsThursday06:30 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday06:30 PM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday06:30 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday06:30 PM2ESA 1Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday07:00 PM3ESA 4
NewmarketArran House StudFriday02:30 PM1ESA 2
Hilton Doubletree - CambridgeFriday03:00 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudFriday03:00 PM2ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeFriday03:30 PM2ESA 3
NewmarketArran House StudFriday03:30 PM2ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM2CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)Alistair Steele
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudFriday04:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM1ESA 2Alistair Steele
NewmarketArran House StudFriday04:30 PM2ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 2Alistair Steele
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM2ESA MINNOW
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:15 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM2ESA 1
CambridgeDW SportsFriday05:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
Hilton Doubletree - CambridgeFriday06:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:15 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeKings HedgesFriday06:30 PM3-Alistair Steele
CambridgeKings HedgesFriday06:30 PM2ESA 7
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM1ESA 6
Hilton Doubletree - CambridgeSaturday10:30 AM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:30 AM1ESA 5
NewmarketArran House StudSaturday11:00 AM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM1ESA 3
Hilton Doubletree - CambridgeSaturday11:30 AM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudSaturday01:00 PM1ESA 2Dale Voyse
NewmarketArran House StudSaturday02:00 PM2ESA 4
CambridgeDW SportsSaturday02:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
NewmarketArran House StudSaturday05:30 PM1ESA 2
CambridgeDW SportsSaturday06:30 PM1ESA MINNOWKamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday03:00 PM2ESA 5Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday04:00 PM1ESA 2Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday05:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday03:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallWednesday03:00 PM2ESA 3Liam Alderson
CambridgeClare HallWednesday04:00 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeClare HallWednesday04:30 PM2ESA 4Liam Alderson
CambridgeClare HallThursday03:30 PM1ESA 2Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday03:00 PM2ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday05:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday04:00 PM2ESA 6Kamila Janiak
The Windmill Pool - SwaveseySaturday09:00 AM2ESA 4
The Windmill Pool - SwaveseySaturday10:30 AM1ESA 5
The Windmill Pool - SwaveseySaturday11:30 AM2ESA 5
The Windmill Pool - SwaveseySaturday12:30 PM1ESA 5
The Windmill Pool - SwaveseySaturday02:30 PM2ESA 4
The Windmill Pool - SwaveseySaturday03:00 PM2CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)
The Windmill Pool - SwaveseySaturday03:30 PM2ESA 5
The Windmill Pool - SwaveseySaturday04:00 PM1ESA 3
The Windmill Pool - SwaveseySaturday04:30 PM1ESA 3
The Windmill Pool - SwaveseySaturday05:30 PM3ESA Junior Advanced
NewmarketArran House StudMonday07:00 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsFriday01:00 PM1-
DW Sports - IpswichFriday04:00 PM2ESA 2
DW Sports - IpswichFriday04:30 PM1ESA 1
DW Sports - IpswichFriday05:00 PM3-
DW Sports - IpswichFriday05:30 PM2ESA 3
DW Sports - IpswichFriday06:00 PM2ESA 6
DW Sports - IpswichSaturday09:00 AM2ESA 6
DW Sports - IpswichSaturday09:30 AM2ESA 2
DW Sports - IpswichSaturday10:00 AM2ESA 4
DW Sports - IpswichSaturday10:30 AM3-
DW Sports - IpswichSaturday11:30 AM1ESA 2
DW Sports - IpswichSaturday11:00 AM3-
CambridgeDW SportsFriday03:30 PM2ESA MINNOWKamila Janiak
NewmarketArran House StudFriday06:30 PM1ESA 3
CambridgeClare HallMonday03:00 PM3-Liam Alderson
CambridgeClare HallMonday04:00 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeClare HallMonday05:00 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeClare HallMonday05:30 PM2ESA 3Liam Alderson
CambridgeClare HallMonday03:30 PM1ESA 1Liam Alderson
CambridgeClare HallSaturday08:30 AM2ESA 2
CambridgeClare HallSaturday09:00 AM2ESA 5
CambridgeClare HallSaturday09:30 AM1ESA 4
CambridgeClare HallSaturday10:30 AM1ESA 2
CambridgeClare HallSaturday11:00 AM2ESA 1
CambridgeDW SportsWednesday08:00 PM1ADULT, confident beginnerKamila Janiak
CambridgeClare HallFriday03:00 PM3-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallFriday03:30 PM2ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsMonday07:00 PM1ADULT, basic breaststroke or front crawl over 10m+
NewmarketArran House StudWednesday07:30 PM2ESA 3
DW Sports - IpswichMonday04:30 PM3-
DW Sports - IpswichMonday04:00 PM3-
DW Sports - IpswichMonday05:30 PM3-
DW Sports - IpswichMonday05:00 PM3-
NewmarketArran House StudSaturday02:30 PM2ESA 3
NewmarketArran House StudSaturday06:00 PM1ESA ADULT Beginner
NewmarketArran House StudSaturday06:00 PM1ESA ADULT Beginner
NewmarketArran House StudSaturday06:00 PM1ESA ADULT Beginner
NewmarketArran House StudSaturday06:00 PM1ESA ADULT Beginner
NewmarketArran House StudSaturday06:00 PM1ESA ADULT Beginner
Hilton Doubletree - CambridgeMonday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeSaturday08:30 AM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeMonday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
Hilton Doubletree - CambridgeSaturday08:30 AM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsMonday03:00 PM1-
CambridgeDW SportsMonday03:00 PM1-
CambridgeDW SportsMonday03:00 PM1-
CambridgeDW SportsMonday07:00 PM1-
CambridgeDW SportsMonday03:00 PM1-
CambridgeDW SportsMonday03:00 PM1-
CambridgeDW SportsMonday03:00 PM1-
CambridgeDW SportsMonday03:00 PM1-
NewmarketArran House StudMonday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudMonday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudTuesday03:00 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudTuesday07:30 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudWednesday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudWednesday08:00 PM1-
NewmarketArran House StudThursday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudThursday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudFriday02:00 PM1-
NewmarketArran House StudSaturday07:30 AM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudMonday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudMonday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudTuesday03:00 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudTuesday07:30 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudWednesday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudWednesday08:00 PM1-
NewmarketArran House StudThursday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudFriday02:00 PM1-
NewmarketArran House StudMonday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudMonday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudTuesday03:00 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudTuesday07:30 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudWednesday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudWednesday08:00 PM1-
NewmarketArran House StudThursday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudThursday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudFriday02:00 PM1-
NewmarketArran House StudSaturday07:30 AM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudMonday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudMonday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudTuesday03:00 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudTuesday07:30 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudWednesday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudWednesday08:00 PM1-
NewmarketArran House StudThursday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudThursday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudFriday02:00 PM1-
NewmarketArran House StudSaturday07:30 AM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudMonday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudMonday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudTuesday03:00 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudTuesday07:30 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudWednesday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudWednesday08:00 PM1-
NewmarketArran House StudThursday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudThursday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudFriday02:00 PM1-
NewmarketArran House StudSaturday07:30 AM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudMonday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudMonday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudTuesday03:00 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudTuesday07:30 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudWednesday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudWednesday08:00 PM1-
NewmarketArran House StudThursday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudThursday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudFriday02:00 PM1-
NewmarketArran House StudSaturday07:30 AM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudMonday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudMonday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudTuesday03:00 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudTuesday07:30 PM1-Dale Voyse
NewmarketArran House StudWednesday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudWednesday08:00 PM1-
NewmarketArran House StudThursday02:30 PM1-
NewmarketArran House StudThursday07:30 PM1-
NewmarketArran House StudFriday02:00 PM1-
NewmarketArran House StudSaturday07:30 AM1-Dale Voyse
CambridgeDW SportsTuesday03:30 PM1-Liam Alderson
CambridgeDW SportsWednesday03:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1-
CambridgeDW SportsFriday03:00 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday03:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsFriday03:00 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsTuesday03:30 PM1-Liam Alderson
CambridgeDW SportsWednesday03:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday07:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1-
CambridgeDW SportsFriday03:00 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsTuesday03:30 PM1-Liam Alderson
CambridgeDW SportsWednesday03:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday07:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1-
CambridgeDW SportsFriday03:00 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsTuesday03:30 PM1-Liam Alderson
CambridgeDW SportsWednesday03:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday07:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1-
CambridgeDW SportsFriday03:00 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday07:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1-
CambridgeDW SportsFriday03:00 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsTuesday03:30 PM1-Liam Alderson
CambridgeDW SportsWednesday03:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday07:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1-
CambridgeDW SportsFriday03:00 PM1-Kamila Janiak
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday06:00 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeThursday02:30 PM1-Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeFriday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeFriday06:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeThursday02:30 PM1-Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeFriday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeFriday06:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeThursday02:30 PM1-Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeFriday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeThursday02:30 PM1-Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeFriday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeFriday06:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeThursday02:30 PM1-Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeFriday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeFriday06:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeThursday02:30 PM1-Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeFriday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeFriday06:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeTuesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday02:30 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeWednesday06:00 PM1-
Hilton Doubletree - CambridgeThursday02:30 PM1-Liam Alderson
Hilton Doubletree - CambridgeFriday02:30 PM1-
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday12:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday12:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday12:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday12:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday12:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday12:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:00 AM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday12:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday02:30 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday06:00 PM1-Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsMonday03:30 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM2ESA 3Dale Voyse
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday05:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM2ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday06:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM2ESA 1Dale Voyse
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 1
CambridgeDW SportsMonday06:00 PM1ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:15 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:15 PM2ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday06:30 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesMonday06:30 PM2ESA 7
CambridgeKings HedgesMonday06:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeDW SportsMonday06:30 PM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday07:00 PM1ESA 6
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday11:00 AM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday03:30 PM2ESA 5Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday05:30 PM1ESA 6Dale Voyse
CambridgeDW SportsTuesday05:30 PM1ESA 6Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday06:00 PM1ESA 2Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday06:30 PM1ESA 1Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday04:00 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsWednesday04:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallWednesday04:30 PM1ESA 2Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:00 PM2ESA 6
CambridgeClare HallWednesday05:30 PM1ESA 5Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:00 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:30 PM1ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday03:30 PM2ESA 1
CambridgeClare HallThursday03:30 PM2ESA 4Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday04:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:30 PM1ESA 3
CambridgeClare HallThursday04:30 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday05:00 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday05:30 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsThursday05:30 PM1ESA 1
CambridgeClare HallThursday05:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday06:00 PM1ESA 6
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday06:30 PM2ESA 4
CambridgeKings HedgesThursday06:30 PM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday06:30 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday06:30 PM2ESA 6Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday07:00 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday03:30 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeDW SportsFriday03:30 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 1Alistair Steele
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 1Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:00 PM2ESA 6Thomas Smith
CambridgeDW SportsFriday04:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM1ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:30 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM2ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:15 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM2ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:30 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:45 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 6Alistair Steele
CambridgeDW SportsFriday06:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesFriday06:30 PM1ESA 1Alistair Steele
CambridgeKings HedgesFriday06:30 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday06:30 PM3-
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday08:00 AM1ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday08:30 AM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:30 AM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:30 AM1ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeDW SportsSaturday11:30 AM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday12:00 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeDW SportsSaturday12:00 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday01:00 PM1ESA 2Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday01:30 PM2ESA 1Dale Voyse
CambridgeDW SportsSaturday03:00 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeDW SportsSaturday03:30 PM1ESA 2Alistair Steele
CambridgeDW SportsSaturday04:00 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeDW SportsSaturday06:00 PM2ESA 3Alistair Steele
CambridgeDW SportsSaturday06:30 PM1ESA 1Alistair Steele
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM2ESA 6Ryan Cox
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM2ESA 4Ryan Cox
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM2ESA 6Ryan Cox
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM1ESA 6
The Windmill Pool - SwaveseySaturday08:00 AM1ESA 2
The Windmill Pool - SwaveseySaturday09:30 AM1ESA 4
The Windmill Pool - SwaveseySaturday11:00 AM2ESA 3
The Windmill Pool - SwaveseySaturday11:30 AM2ESA 5
The Windmill Pool - SwaveseySaturday12:00 PM1ESA 3
The Windmill Pool - SwaveseySaturday12:30 PM1ESA 5
The Windmill Pool - SwaveseySaturday02:00 PM1ESA 2
The Windmill Pool - SwaveseySaturday02:30 PM1ESA 2
The Windmill Pool - SwaveseySaturday03:00 PM1ESA MINNOW
The Windmill Pool - SwaveseySaturday03:30 PM1-
The Windmill Pool - SwaveseySaturday04:00 PM2ESA 3
The Windmill Pool - SwaveseySaturday04:30 PM1ESA MINNOW
The Windmill Pool - SwaveseySaturday05:00 PM1ESA 5
The Windmill Pool - SwaveseySaturday05:30 PM3-
DW Sports - IpswichFriday04:00 PM1ESA 4
DW Sports - IpswichFriday04:30 PM2ESA 1
DW Sports - IpswichFriday05:00 PM1ESA 1
DW Sports - IpswichFriday05:30 PM1ESA 3
DW Sports - IpswichFriday06:00 PM2ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:30 PM1ESA 4Thomas Smith
DW Sports - IpswichSaturday10:00 AM2ESA 5
DW Sports - IpswichSaturday10:30 AM3-
DW Sports - IpswichSaturday11:00 AM2ESA 3
DW Sports - IpswichSaturday11:30 AM1ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday02:30 PM1ESA 3
CambridgeClare HallMonday04:00 PM2ESA 3Liam Alderson
CambridgeClare HallMonday05:30 PM1ESA 3Liam Alderson
The Windmill Pool - SwaveseyFriday03:30 PM2ESA 4
The Windmill Pool - SwaveseyFriday04:00 PM3ESA Junior Advanced
The Windmill Pool - SwaveseyFriday04:30 PM1ESA 4
The Windmill Pool - SwaveseyFriday05:30 PM1ESA 3
The Windmill Pool - SwaveseyFriday05:00 PM2ESA 2
CambridgeClare HallTuesday06:00 PM2ESA 6Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday04:30 PM2ESA MINNOWThomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday03:30 PM2ESA 6Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday04:00 PM2ESA 6Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:00 PM2ESA 3Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:30 PM2ESA 6Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:00 PM2ESA 6Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:30 PM2ESA 1Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday07:00 PM2ESA 3Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:30 PM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday03:30 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:00 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:30 PM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:00 PM2ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:30 PM1ESA 5
Cardinal Lofts - IpswichWednesday04:30 PM3-
Cardinal Lofts - IpswichWednesday05:00 PM2ESA 4
Cardinal Lofts - IpswichWednesday05:30 PM1ESA 3
Cardinal Lofts - IpswichFriday04:30 PM3-
Cardinal Lofts - IpswichFriday05:00 PM3-
DW Sports - IpswichThursday04:30 PM1ESA MINNOW
DW Sports - IpswichThursday05:00 PM3-
DW Sports - IpswichFriday06:30 PM1ESA 2
CambridgeClare HallTuesday03:00 PM2ESA 1Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesMonday03:00 PM2ESA 1Dale Voyse
Cardinal Lofts - IpswichWednesday06:00 PM2ESA 4
CambridgeDW SportsWednesday03:30 PM1-Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesMonday03:00 PM2ESA 1Dale Voyse
CambridgeDW SportsMonday03:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsMonday04:00 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsMonday05:00 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 2
CambridgeDW SportsMonday06:00 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsMonday06:30 PM1ESA 5
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday09:30 AM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday11:00 AM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallTuesday05:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeDW SportsTuesday05:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeClare HallTuesday05:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeDW SportsTuesday06:00 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeClare HallTuesday06:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:00 PM2ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallWednesday03:30 PM2ESA 4Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM2ESA 6
CambridgeClare HallWednesday05:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeDW SportsWednesday06:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday07:00 PM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsThursday05:00 PM2ESA 6
CambridgeClare HallFriday03:00 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
The Windmill Pool - SwaveseyFriday04:00 PM2ESA 4
DW Sports - IpswichFriday04:30 PM1ESA 1
The Windmill Pool - SwaveseyFriday04:30 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:45 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 3Alistair Steele
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 2Dale Voyse
The Windmill Pool - SwaveseyFriday05:00 PM1ESA 2
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:15 PM1ESA 4
CambridgeClare HallFriday05:30 PM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
The Windmill Pool - SwaveseyFriday05:30 PM2ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:45 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:45 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 2Alistair Steele
DW Sports - IpswichFriday06:00 PM1ESA 2
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:15 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:15 PM1ESA 2Liam Alderson
DW Sports - IpswichFriday06:30 PM2ESA 4
CambridgeDW SportsSaturday08:30 AM1ESA 6
The Windmill Pool - SwaveseySaturday09:00 AM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:00 AM1ESA 3Kamila Janiak
DW Sports - IpswichSaturday10:00 AM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallSaturday11:00 AM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsSaturday11:30 AM2ESA 4
The Windmill Pool - SwaveseySaturday11:30 AM2ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
The Windmill Pool - SwaveseySaturday12:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsSaturday02:30 PM1ESA 6Alistair Steele
The Windmill Pool - SwaveseySaturday03:00 PM2ESA 3
The Windmill Pool - SwaveseySaturday03:30 PM1ESA 4
The Windmill Pool - SwaveseySaturday04:00 PM1ESA 3
The Windmill Pool - SwaveseySaturday04:30 PM2ESA 2
CambridgeDW SportsSaturday05:00 PM2ESA 1Alistair Steele
The Windmill Pool - SwaveseySaturday05:00 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsSaturday06:00 PM1ESA 1Alistair Steele
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA 5Ryan Cox
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA MINNOWMolly Reeder
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM2ESA 5Molly Reeder
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM2ESA 6Ryan Cox
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:30 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday05:00 PM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday06:00 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday06:30 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday04:00 PM1ESA 6
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday04:30 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:00 PM2ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:30 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:00 PM2ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:30 PM1ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday07:00 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday05:00 PM2ESA 7
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday05:30 PM1ESA 6
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday06:30 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday03:30 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:30 PM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:00 PM1ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:30 PM2ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:00 PM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:30 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:30 AM1ESA 1Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday12:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeClare HallMonday03:00 PM1ESA 3Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday03:30 PM1ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday06:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:30 PM1ESA 3Molly Reeder
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:00 PM1ESA 5Molly Reeder
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:30 PM1ESA 6Molly Reeder
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:00 PM1ESA 4
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsMonday07:00 PM1ESA ADULT Advanced
CambridgeClare HallFriday06:30 PM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallFriday07:00 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallTuesday06:30 PM2ESA 5Kamila Janiak
DW Sports - IpswichFriday07:00 PM2ESA 3
The Windmill Pool - SwaveseyFriday04:00 PM1ADULT, basic breaststroke or front crawl over 10m+
The Windmill Pool - SwaveseyFriday04:00 PM3ESA Junior Advanced
CambridgeClare HallFriday02:30 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsThursday07:00 PM1ESA ADULT AdvancedAlistair Steele
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday02:30 PM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallMonday02:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeMonday05:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeGirton CollegeTuesday04:00 PM1ESA 5
CambridgeGirton CollegeWednesday04:00 PM2ESA 6Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeWednesday05:30 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeThursday04:00 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeThursday05:00 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeSaturday09:30 AM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeSaturday12:30 PM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday02:00 PM1ESA 1Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday04:30 PM1ESA 4Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday05:00 PM2ESA 6Thomas Smith
DW Sports - IpswichFriday05:30 PM1ESA 1
CambridgeDW SportsMonday07:00 PM1ESA 3
CambridgeGirton CollegeFriday05:00 PM2ESA 4Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday03:30 PM3-Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeFriday05:30 PM3-Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday05:30 PM1ESA 2Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeTuesday03:30 PM1ESA 3
CambridgeClare HallSunday09:30 AM1ESA 6
CambridgeClare HallSunday10:00 AM2ESA 3
CambridgeGirton CollegeMonday03:00 PM1ESA 1Anthony Dunn (Admin)
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday09:00 AM1ESA 2Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday10:00 AM3-Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday08:30 AM3-Thomas Smith
CambridgeDW SportsTuesday03:30 PM1ESA 5Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday10:30 AM2ESA 3Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeThursday03:30 PM2ESA 4Liam Alderson
DW Sports - IpswichSaturday11:00 AM1ESA 1
CambridgeGirton CollegeMonday03:00 PM1ESA 1Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM2ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA 5Molly Reeder
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 4
CambridgeClare HallMonday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM2ESA 6
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 3Molly Reeder
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:15 PM2ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday06:30 PM1ESA 4
CambridgeClare HallTuesday03:00 PM2ESA 1Kamila Janiak
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsTuesday04:00 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeClare HallTuesday04:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeGirton CollegeTuesday04:00 PM1ESA 4
CambridgeClare HallTuesday04:30 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeDW SportsTuesday05:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeTuesday05:30 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsTuesday06:00 PM2ESA 6Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:00 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallWednesday03:00 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:30 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallWednesday03:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeDW SportsWednesday04:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeGirton CollegeWednesday04:00 PM2ESA 6Alistair Steele
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday04:30 PM1ESA 6
CambridgeGirton CollegeWednesday04:30 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM2ESA 5
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeDW SportsWednesday05:30 PM2ESA 4Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:30 PM1ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:00 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsWednesday06:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday07:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday03:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday03:30 PM1ESA 2Kamila Janiak
CambridgeDW SportsThursday04:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 5
CambridgeGirton CollegeThursday04:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeClare HallThursday05:00 PM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallThursday05:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday05:30 PM1ESA 6
CambridgeGirton CollegeThursday05:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM2ESA 3Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM2ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday06:00 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsThursday06:30 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsFriday03:00 PM1ESA 1Kamila Janiak
CambridgeGirton CollegeFriday03:00 PM2ESA MINNOWThomas Smith
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 1Alistair Steele
CambridgeDW SportsFriday04:00 PM2ESA 6Kamila Janiak
DW Sports - IpswichFriday04:00 PM1ESA 5
CambridgeGirton CollegeFriday04:00 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeDW SportsFriday04:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
The Windmill Pool - SwaveseyFriday04:30 PM1ESA 4
CambridgeBottisham Village CollegeFriday04:30 PM2ESA 5Molly Reeder
CambridgeGirton CollegeFriday04:30 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeDW SportsFriday05:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:00 PM1ESA 2
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:00 PM1ESA 4Molly Reeder
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:30 PM2ESA 3Molly Reeder
DW Sports - IpswichFriday05:30 PM2ESA MINNOW
CambridgeDW SportsFriday06:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
DW Sports - IpswichFriday06:00 PM1ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:00 PM1ESA 5
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:00 PM1ESA 5
DW Sports - IpswichFriday06:30 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:30 PM1ESA 4
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:30 PM1ESA 5Molly Reeder
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:30 PM1ESA 6
CambridgeClare HallFriday06:30 PM2ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsSaturday08:00 AM2ESA 6
The Windmill Pool - SwaveseySaturday08:00 AM1ESA MINNOW
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:30 AM1ESA 2Kamila Janiak
CambridgeDW SportsSaturday08:30 AM1ESA 2
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:00 AM1ESA 4Kamila Janiak
The Windmill Pool - SwaveseySaturday09:00 AM1ESA 3
The Windmill Pool - SwaveseySaturday09:30 AM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:00 AM1ESA 5
CambridgeClare HallSaturday10:00 AM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
DW Sports - IpswichSaturday10:30 AM1ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM1ESA 3
CambridgeDW SportsSaturday11:00 AM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:00 AM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeDW SportsSaturday11:30 AM2ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:30 AM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
The Windmill Pool - SwaveseySaturday12:30 PM2ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday12:30 PM1ESA 1Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday01:00 PM1ESA 2Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday01:30 PM2ESA 2Dale Voyse
The Windmill Pool - SwaveseySaturday02:00 PM1ESA 3Molly Reeder
CambridgeDW SportsSaturday02:30 PM1ESA 3Alistair Steele
The Windmill Pool - SwaveseySaturday02:30 PM1ESA 4Molly Reeder
CambridgeDW SportsSaturday03:00 PM1ESA 2Alistair Steele
The Windmill Pool - SwaveseySaturday03:00 PM2ESA 3Molly Reeder
The Windmill Pool - SwaveseySaturday04:00 PM1ESA 4Molly Reeder
CambridgeDW SportsSaturday04:30 PM1ESA 2Alistair Steele
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday04:30 PM1ESA 4Thomas Smith
CambridgeDW SportsSaturday05:30 PM1ESA 1Alistair Steele
The Windmill Pool - SwaveseySaturday05:30 PM1ESA 1Molly Reeder
CambridgeDW SportsSaturday06:00 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeClare HallThursday07:00 PM1ESA 1Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday09:30 AM2ESA MINNOWThomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday10:00 AM1ESA 3Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday10:30 AM1ESA 4Thomas Smith
CambridgeClare HallSunday11:00 AM1ESA MINNOW
CambridgeClare HallSunday11:30 AM1ESA 1
CambridgeGirton CollegeMonday06:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeGirton CollegeTuesday06:30 PM1ESA 4
CambridgeGirton CollegeWednesday06:30 PM1ESA 6Alistair Steele
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday11:00 AM1ESA MINNOWThomas Smith
CambridgeClare HallWednesday10:30 AM1CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)
CambridgeClare HallWednesday10:00 AM1ESA 2
DW Sports - IpswichFriday03:30 PM2ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday12:30 PM1-
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday01:30 PM1ESA Junior Advanced
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday07:30 PM2ESA 6
CambridgeClare HallWednesday02:30 PM2CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)Liam Alderson
CambridgeClare HallWednesday02:30 PM2ESA 4Liam Alderson
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:00 PM1ESA 2
DW Sports - IpswichSaturday10:00 AM2ESA 5
DW Sports - IpswichSaturday10:00 AM2ESA 5
DW Sports - IpswichSaturday10:00 AM2ESA 5
DW Sports - IpswichSaturday10:00 AM2ESA 5
DW Sports - IpswichSaturday10:00 AM2ESA 5
DW Sports - IpswichSaturday11:00 AM1ESA 1
DW Sports - IpswichSaturday11:00 AM1ESA 1
DW Sports - IpswichSaturday11:00 AM1ESA 1
DW Sports - IpswichSaturday11:00 AM1ESA 1
DW Sports - IpswichSaturday11:00 AM1ESA 1
DW Sports - IpswichSaturday12:30 PM2ESA 1
DW Sports - IpswichSaturday01:00 PM2ESA 1
DW Sports - IpswichSaturday01:30 PM2ESA 1
DW Sports - IpswichSaturday12:30 PM2ESA 1
DW Sports - IpswichSaturday01:00 PM2ESA 1
CambridgeBottisham Village CollegeSunday12:00 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday08:00 AM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeClare HallFriday03:00 PM1ESA 1Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallWednesday06:00 PM1ESA 5Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:30 PM2ESA 5
DW Sports - IpswichSaturday11:30 AM1ESA MINNOW
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday05:00 PM2ESA 6Thomas Smith
CambridgeDW SportsTuesday03:00 PM2ESA 1Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday07:30 PM2ESA 5
CambridgeClare HallMonday06:00 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeClare HallMonday11:00 AM2CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)
The Windmill Pool - SwaveseyFriday05:30 PM1ESA 2
CambridgeClare HallThursday02:30 PM2ESA 2Kamila Janiak
Private PoolMonday03:00 PM1CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)
DW Sports - IpswichSaturday09:30 AM2ESA 5
CambridgeClare HallSunday03:30 PM1ESA 2
DW Sports - IpswichSaturday12:00 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM2ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM2ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolMonday04:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 2
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:30 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:00 PM2ESA 5Alistair Steele
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 2
CambridgeDW SportsMonday06:00 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsMonday06:30 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsMonday07:00 PM2ESA 6
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsTuesday05:30 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeDW SportsTuesday06:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:00 PM2ESA 1Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsWednesday04:00 PM2ESA 6Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday04:45 PM1ESA 6
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday05:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsWednesday05:30 PM2ESA 4Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:45 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:15 PM1ESA 2
CambridgeDW SportsWednesday06:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeDW SportsWednesday07:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday05:15 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday05:00 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday05:45 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM2ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday06:15 PM2ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday06:45 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsFriday03:00 PM1ESA 1Kamila Janiak
CambridgeDW SportsFriday04:00 PM2ESA 4Kamila Janiak
DW Sports - IpswichFriday04:00 PM2ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:30 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsFriday04:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
DW Sports - IpswichFriday05:00 PM1ESA 1
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:00 PM1ESA 3Molly Reeder
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 3
DW Sports - IpswichFriday05:30 PM2ESA MINNOW
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:00 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 6Dale Voyse
DW Sports - IpswichFriday06:00 PM1ESA 2
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:00 PM2ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:30 PM1ESA 3Liam Alderson
DW Sports - IpswichFriday06:30 PM1ESA 3
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:30 PM1ESA 5Molly Reeder
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM1ESA 4Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday08:00 AM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:30 AM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeDW SportsSaturday08:30 AM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday08:30 AM1ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday09:00 AM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:00 AM1ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:00 AM1ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:30 AM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM2ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:30 AM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeDW SportsSaturday11:30 AM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:30 AM2ESA 4Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday12:00 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday01:00 PM2ESA 6Dale Voyse
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:00 PM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday01:30 PM2ESA 2Dale Voyse
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday02:00 PM1ESA 3
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday02:30 PM1ESA 6Thomas Smith
CambridgeDW SportsSaturday04:00 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeDW SportsSaturday07:00 PM2ESA 3Alistair Steele
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday09:00 AM1ESA 3Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday09:30 AM2ESA 3Thomas Smith
CambridgeBottisham Village CollegeSunday11:30 AM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM2ESA 6Thomas Smith
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA 2Molly Reeder
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeCastle SchoolWednesday05:30 PM1ESA 3
CambridgeClare HallMonday10:00 AM1ESA 1
CambridgeClare HallMonday11:00 AM1ESA 1
CambridgeClare HallMonday03:30 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeClare HallMonday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeClare HallTuesday03:00 PM2ESA 1Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday05:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallWednesday10:30 AM1ESA MINNOW
CambridgeClare HallWednesday03:00 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeClare HallWednesday03:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeClare HallWednesday04:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeClare HallWednesday05:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeClare HallThursday02:30 PM2ESA 2Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday03:00 PM2ESA 2Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday05:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday05:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday06:30 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeClare HallSaturday09:30 AM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallSaturday10:00 AM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallSunday08:00 AM1ESA MINNOW
CambridgeClare HallSunday11:00 AM1ESA 3
CambridgeClare HallSunday11:30 AM1ESA 2
CambridgeClare HallSunday12:00 PM2ESA 3
CambridgeGirton CollegeMonday03:00 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeGirton CollegeTuesday04:00 PM1ESA 4
CambridgeGirton CollegeTuesday06:00 PM1ESA 4
CambridgeGirton CollegeTuesday06:30 PM1ESA 4
CambridgeGirton CollegeWednesday03:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeWednesday04:00 PM2ESA 6Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeWednesday04:30 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeWednesday05:00 PM1ESA 3Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeWednesday06:00 PM1ESA 3Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeWednesday06:30 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeThursday04:00 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeThursday04:30 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeFriday05:00 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeSaturday08:30 AM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeSaturday10:00 AM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeSaturday11:30 AM2ESA 2
CambridgeGirton CollegeSaturday12:30 PM1ESA 5
CambridgeGirton CollegeSaturday01:30 PM1ESA 2
CambridgeClare HallFriday10:00 AM1ESA MINNOW
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1ESA 5
CambridgeBottisham Village CollegeSunday11:00 AM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsWednesday03:30 PM1ESA 1Kamila Janiak
CambridgeClare HallSaturday04:30 PM1ESA 3
CambridgeClare HallSaturday05:00 PM2ESA 1
CambridgeClare HallSaturday06:30 PM1ESA 3
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday06:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday07:45 PM1ESA 5
CambridgeClare HallFriday10:30 AM1ESA 1
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:30 PM1ESA 6
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:15 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsFriday02:15 PM1ESA ADULT AdvancedKamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday03:45 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:15 PM1ESA 2Thomas Smith
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:45 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeKings HedgesMonday05:45 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsMonday06:00 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesMonday06:15 PM1ESA 3
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:00 PM1ESA 1Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeDW SportsTuesday04:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeDW SportsTuesday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeDW SportsTuesday05:30 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeClare HallWednesday10:00 AM1ESA 2
CambridgeClare HallWednesday03:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeClare HallWednesday05:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeClare HallThursday03:00 PM2ESA 2Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday04:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:15 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 5
CambridgeClare HallThursday04:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:45 PM2ESA 5
CambridgeDW SportsThursday05:00 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesThursday05:45 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesThursday05:45 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday06:00 PM1ESA 6
CambridgeClare HallThursday06:30 PM2ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallFriday10:30 AM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday03:45 PM1ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:45 PM1ESA 4
CambridgeBottisham Village CollegeFriday04:30 PM1ESA 6Molly Reeder
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:15 PM1ESA 1
DW Sports - IpswichFriday04:30 PM1ESA 3
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:00 PM1ESA 4Molly Reeder
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:00 PM1ESA 6
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:15 PM2ESA 3
CambridgeKings HedgesFriday05:45 PM2ESA 5Dale Voyse
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:30 PM1ESA 3Molly Reeder
DW Sports - IpswichFriday04:00 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday06:15 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesFriday06:15 PM1ESA 5Dale Voyse
DW Sports - IpswichFriday06:00 PM1ESA 1
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:00 PM2ESA 4Molly Reeder
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:15 PM1ESA 6
DW Sports - IpswichFriday06:30 PM2ESA 4
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:30 PM2ESA 5Molly Reeder
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday07:45 PM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:00 AM2ESA 4
CambridgeDW SportsSaturday11:30 AM1ESA 5
CambridgeDW SportsSaturday12:30 PM2ESA 6
CambridgeDW SportsSaturday01:30 PM2ESA 5
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:30 PM1ESA 3
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday02:00 PM2ESA 3
CambridgeDW SportsSaturday02:30 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:00 PM1ESA 6
CambridgeClare HallSaturday05:00 PM1ESA 3
CambridgeClare HallSaturday06:00 PM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday09:00 AM1ESA 3Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday09:30 AM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeClare HallSunday09:30 AM2ESA 2
CambridgeClare HallSunday11:30 AM1ESA 3
CambridgeClare HallMonday04:00 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM2ESA 6
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM1ESA 5Molly Reeder
CambridgeClare HallMonday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 3
CambridgeClare HallTuesday03:00 PM2ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday04:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday04:00 PM1ESA 2Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday05:30 PM2ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday06:00 PM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday06:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeGirton CollegeWednesday05:00 PM1ESA 2Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeWednesday05:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeWednesday06:30 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeThursday04:00 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeThursday04:30 PM2ESA 2Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeThursday05:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeFriday03:30 PM1ESA 4Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeFriday04:00 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeFriday04:30 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:00 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeFriday05:00 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:30 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:00 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolFriday07:00 PM1ESA 5
CambridgeGirton CollegeSaturday08:30 AM1ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:00 AM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:30 AM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM2ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:30 AM2ESA 1
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:30 AM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:00 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:30 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeGirton CollegeSaturday01:00 PM1ESA 3
CambridgeGirton CollegeSaturday01:30 PM1ESA 2
CambridgeGirton CollegeMonday03:00 PM2ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:30 PM1ESA 4
CambridgeGirton CollegeTuesday04:00 PM1ESA 4
CambridgeGirton CollegeTuesday05:00 PM1ESA 5
CambridgeGirton CollegeTuesday05:30 PM1ESA 5
CambridgeGirton CollegeTuesday06:00 PM2ESA 5
NewmarketArran House StudWednesday04:30 PM1ESA 6
NewmarketArran House StudThursday04:30 PM2ESA 5
NewmarketArran House StudSaturday11:30 AM1ESA 2Dale Voyse
NewmarketArran House StudWednesday06:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudFriday05:30 PM2ESA 6
Bar HillHallmark HotelTuesday04:30 PM1ESA 3
Bar HillHallmark HotelTuesday05:00 PM1ESA 4
Bar HillHallmark HotelTuesday05:30 PM1ESA 4
Bar HillHallmark HotelWednesday04:00 PM1ESA 2
Bar HillHallmark HotelWednesday04:30 PM1ESA 5
Bar HillHallmark HotelWednesday05:30 PM1ESA 5
CambridgeBottisham Village CollegeSunday10:30 AM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeTuesday06:30 PM1ESA 4
Bar HillHallmark HotelThursday04:00 PM1ESA 2
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:30 PM1ESA 2Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeWednesday03:30 PM2ESA 4Alistair Steele
NewmarketArran House StudTuesday03:00 PM2ESA 3Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday06:15 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallFriday11:00 AM2ESA 1
CambridgeClare HallMonday10:30 AM2CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)
CambridgeClare HallMonday11:00 AM1ESA 1
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM1ESA 3Sina Naderi
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday03:45 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 4Sina Naderi
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 4Sina Naderi
CambridgeSt Johns College SchoolMonday04:30 PM2ESA 6
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:45 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeDW SportsMonday05:00 PM1ESA 6David Vagos
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:30 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 3Ryan Cox
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:30 PM1ESA 5
CambridgeClare HallTuesday03:30 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsTuesday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeDW SportsTuesday05:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeClare HallWednesday10:00 AM1ESA 2
NewmarketArran House StudWednesday03:30 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsWednesday04:00 PM1ESA 6
CambridgeCastle SchoolWednesday04:00 PM2ESA 3Sina Naderi
NewmarketArran House StudWednesday04:30 PM2ESA 6
CambridgeDW SportsWednesday05:30 PM1ESA 3
CambridgeClare HallWednesday05:30 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolWednesday05:30 PM1ESA 2Sina Naderi
CambridgeCastle SchoolWednesday05:30 PM1ESA 4Dale Voyse
Bar HillHallmark HotelWednesday05:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallWednesday06:00 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeClare HallThursday03:30 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM2ESA 4Thomas Smith
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeClare HallThursday04:00 PM2ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:15 PM1ESA 2
CambridgeGirton CollegeThursday04:30 PM2ESA 3Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:45 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM2ESA 3Thomas Smith
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 4Thomas Smith
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeGirton CollegeThursday06:00 PM1ESA 4Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday06:00 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeDW SportsThursday06:30 PM1ESA 6
CambridgeClare HallFriday10:00 AM1CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)
CambridgeClare HallFriday10:30 AM1CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)
CambridgeClare HallFriday11:00 AM1ESA MINNOW
CambridgeClare HallFriday03:30 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday03:45 PM2ESA 2
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM2ESA 2Sina Naderi
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM2ESA 4Ryan Cox
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:15 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM1ESA 4Sina Naderi
CambridgeBottisham Village CollegeFriday04:30 PM1ESA 5Molly Reeder
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:30 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeFriday04:30 PM1ESA 4Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:45 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 1Ryan Cox
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:00 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:00 PM1ESA 4
NewmarketArran House StudFriday05:00 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:15 PM2ESA 5
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:30 PM1ESA 4Molly Reeder
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudFriday05:30 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM2ESA 5Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 1Sina Naderi
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:00 PM1ESA 2Alistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:00 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 3Ryan Cox
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:15 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsFriday06:30 PM1ESA 3Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:45 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolFriday07:00 PM1ESA 5Alistair Steele
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday07:45 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsSaturday08:00 AM1ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM1ESA 6David Vagos
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM1ESA 4
CambridgeGirton CollegeSaturday08:30 AM1ESA 6
NewmarketArran House StudSaturday08:30 AM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeGirton CollegeSaturday09:00 AM1ESA 2
DW Sports - IpswichSaturday09:30 AM1ESA 4
CambridgeClare HallSaturday09:30 AM1ESA 2Alistair Steele
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday09:30 AM1ESA 2
DW Sports - IpswichSaturday10:00 AM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:00 AM1ESA 3
CambridgeClare HallSaturday10:00 AM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeSaturday10:00 AM1ESA 6
NewmarketArran House StudSaturday10:00 AM1ESA 3Dale Voyse
DW Sports - IpswichSaturday10:30 AM1ESA 1
CambridgeClare HallSaturday10:30 AM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeDW SportsSaturday11:00 AM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:00 AM1ESA 4
DW Sports - IpswichSaturday11:00 AM1ESA 2
CambridgeGirton CollegeSaturday12:00 PM2ESA 3
CambridgeDW SportsSaturday12:30 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:30 PM1ESA 3David Vagos
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:30 PM1ESA 2
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday02:00 PM1ESA 3
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:00 PM2ESA 6
CambridgeClare HallSaturday05:00 PM1ESA 3
CambridgeClare HallSaturday05:30 PM1ESA 3
CambridgeClare HallSaturday06:00 PM1ESA 5
CambridgeClare HallSaturday06:30 PM2ESA 5
CambridgeClare HallSunday08:30 AM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday09:30 AM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeClare HallSunday09:30 AM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday10:00 AM2ESA 6Thomas Smith
CambridgeClare HallSunday10:00 AM1ESA 3
CambridgeClare HallSunday11:00 AM1ESA 3
CambridgeClare HallSunday11:30 AM1ESA 3
CambridgeClare HallSunday03:30 PM1ESA 2Alistair Steele
CambridgeClare HallSunday04:00 PM2ESA 6Alistair Steele
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM2ESA 5Molly Reeder
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 4
CambridgeGirton CollegeMonday05:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 3
CambridgeGirton CollegeMonday05:30 PM1ESA 6Anthony Dunn (Admin)
CambridgeGirton CollegeTuesday05:30 PM2ESA 6
CambridgeGirton CollegeTuesday06:30 PM1ESA 6
CambridgeGirton CollegeWednesday03:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeBottisham Village CollegeSunday10:30 AM1ESA 6Alistair Steele
Bar HillHallmark HotelWednesday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
NewmarketArran House StudWednesday01:00 PM1ESA 1
NewmarketArran House StudTuesday05:30 PM1ESA 5Dale Voyse
NewmarketArran House StudThursday07:00 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolSunday08:00 AM1ESA 3David Vagos
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:30 PM1ESA 2
CambridgeClare HallThursday03:00 PM1ESA 2
NewmarketArran House StudSaturday01:00 PM3-Dale Voyse
CambridgeClare HallSaturday12:30 PM1ESA MINNOWAlistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday01:00 PM1ESA 2David Vagos
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday05:15 PM2ESA 1
CambridgeSt Johns College SchoolSunday10:00 AM1ESA 2David Vagos
CambridgeSt Johns College SchoolSunday11:00 AM1ESA 3David Vagos
NewmarketArran House StudThursday10:00 AM2ESA MINNOWDale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday03:45 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeClare HallMonday03:30 PM2ESA 4Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday03:45 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM2ESA 4Sina Naderi
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:15 PM1ESA 2Thomas Smith
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM2ESA 4Sina Naderi
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:45 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeClare HallMonday05:00 PM3ESA MINNOWLiam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM2ESA 2Sina Naderi
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:00 PM1ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 3Ryan Cox
CambridgeDW SportsMonday06:00 PM1ESA 3David Vagos
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:30 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:30 PM2ESA 5
CambridgeDW SportsMonday06:30 PM1ESA 3David Vagos
CambridgeClare HallTuesday04:30 PM2ESA 6
CambridgeGirton CollegeTuesday04:30 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsTuesday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeClare HallTuesday05:00 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsTuesday05:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeClare HallTuesday05:30 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudTuesday05:30 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeClare HallTuesday06:00 PM2ESA 6
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday06:15 PM1ESA 5
CambridgeClare HallTuesday06:30 PM1ESA 4
CambridgeGirton CollegeTuesday06:30 PM1ESA 6
Bar HillHallmark HotelWednesday03:30 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeGirton CollegeWednesday04:00 PM1ESA 4Alistair Steele
NewmarketArran House StudWednesday04:30 PM1ESA 5
Bar HillHallmark HotelWednesday04:30 PM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeGirton CollegeWednesday04:30 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeDW SportsWednesday05:00 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeClare HallWednesday05:30 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolWednesday05:30 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeClare HallWednesday06:00 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM2ESA 4Sina Naderi
CambridgeClare HallThursday04:30 PM2ESA 4Thomas Smith
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 2
CambridgeClare HallThursday05:00 PM1ESA 6Thomas Smith
NewmarketArran House StudThursday05:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM2ESA 4
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM2ESA 6Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday06:00 PM2ESA 6
CambridgeGirton CollegeThursday06:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 2Sina Naderi
CambridgeDW SportsThursday06:30 PM1ESA 5
CambridgeClare HallThursday06:30 PM1ESA 6Thomas Smith
CambridgeClare HallFriday03:00 PM1ESA 2Anthony Dunn (Admin)
CambridgeBottisham Village CollegeFriday04:30 PM1ESA 5Molly Reeder
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:30 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeFriday04:30 PM1ESA 4Thomas Smith
NewmarketArran House StudFriday04:30 PM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:45 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 1Ryan Cox
CambridgeDW SportsFriday05:00 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:00 PM1ESA 6
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:15 PM1ESA 3
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:30 PM1ESA 4Molly Reeder
NewmarketArran House StudFriday05:30 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:00 PM1ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 3Ryan Cox
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:15 PM1ESA 6
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:30 PM1ESA 5Molly Reeder
CambridgeClare HallFriday06:30 PM1ESA 4Anthony Dunn (Admin)
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:30 PM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:45 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday07:45 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM1ESA 6David Vagos
DW Sports - IpswichSaturday09:00 AM2ESA 4
DW Sports - IpswichSaturday09:30 AM1ESA 4
CambridgeGirton CollegeSaturday09:30 AM1ESA 5
DW Sports - IpswichSaturday10:00 AM1ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:00 AM1ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:00 AM1ESA 2David Vagos
CambridgeGirton CollegeSaturday10:00 AM1ESA 6
DW Sports - IpswichSaturday10:30 AM1ESA 1
CambridgeClare HallSaturday10:30 AM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:30 AM1ESA 6
DW Sports - IpswichSaturday11:00 AM1ESA 2
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:30 AM1ESA 1
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:30 AM1ESA 5
CambridgeGirton CollegeSaturday11:30 AM2ESA 3
CambridgeClare HallSaturday12:00 PM3-Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeSaturday12:00 PM1ESA 3
CambridgeGirton CollegeSaturday12:30 PM1ESA 3
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:00 PM1ESA 1
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday01:00 PM1ESA 2David Vagos
CambridgeDW SportsSaturday01:30 PM1ESA 4
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday02:00 PM1ESA 3
CambridgeDW SportsSaturday05:30 PM1ESA 4Thomas Smith
CambridgeClare HallSaturday06:30 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSunday08:00 AM1ESA 3David Vagos
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday09:00 AM1ESA 5Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday10:00 AM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeSt Johns College SchoolSunday10:00 AM1ESA 2David Vagos
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday10:30 AM2ESA 5Thomas Smith
CambridgeSt Johns College SchoolSunday10:30 AM1ESA 1David Vagos
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM2ESA 5Molly Reeder
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 3
CambridgeBottisham Village CollegeSunday10:30 AM1ESA 6Alistair Steele
CroydonManor FarmMonday04:30 PM2ESA 4
CroydonManor FarmTuesday05:00 PM2ESA 5
CroydonManor FarmWednesday04:30 PM1ESA 3Mikaela Rowe
CroydonManor FarmSaturday11:30 AM1ESA 4
CroydonManor FarmWednesday05:30 PM2ESA 4Mikaela Rowe
CroydonManor FarmFriday05:30 PM2ESA 4
CroydonManor FarmThursday05:00 PM1ESA 5
CroydonManor FarmFriday10:30 AM1ESA 1
CroydonManor FarmFriday11:00 AM1ESA 1
DW Sports - IpswichSaturday11:30 AM1ESA 1
CambridgeClare HallSaturday05:00 PM1ESA 2
NewmarketArran House StudWednesday10:00 AM1ESA 2
NewmarketArran House StudWednesday10:30 AM2ESA MINNOW
CambridgeGirton CollegeFriday06:00 PM1ESA ADULT BeginnerThomas Smith
CambridgeGirton CollegeWednesday06:00 PM1ESA 3Alistair Steele
CroydonManor FarmWednesday06:00 PM1ESA 2Mikaela Rowe
CroydonManor FarmSaturday12:00 PM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday11:00 AM1ESA 1Thomas Smith
CambridgeClare HallWednesday02:30 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeClare HallWednesday03:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeDW SportsWednesday03:30 PM1ESA 1
CambridgeDW SportsWednesday05:00 PM1ESA 5
CambridgeClare HallWednesday05:00 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeDW SportsThursday03:30 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeDW SportsThursday04:00 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM2ESA 2
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM2ESA 4Sina Naderi
CambridgeDW SportsThursday06:00 PM1ESA 6
CambridgeClare HallThursday06:00 PM1ESA 2Thomas Smith
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 2Sina Naderi
Bar HillHallmark HotelThursday06:00 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallThursday06:30 PM1ESA 6Thomas Smith
CambridgeClare HallFriday02:30 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM1ESA 5Sina Naderi
CambridgeDW SportsFriday04:30 PM1ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudFriday04:30 PM1ESA 5
CambridgeBottisham Village CollegeFriday04:30 PM1ESA 6
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:45 PM2ESA 6
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:15 PM1ESA 5Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:15 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsFriday05:30 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:30 PM2ESA 4Molly Reeder
NewmarketArran House StudFriday05:30 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeClare HallFriday06:00 PM1ESA 5Anthony Dunn (Admin)
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:15 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 5Ryan Cox
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 4Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:15 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsFriday06:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:45 PM1ESA 2Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday07:45 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:30 AM2ESA 4David Vagos
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday09:30 AM2ESA 3
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:30 AM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:00 AM1ESA 4
CambridgeClare HallSaturday11:00 AM2ESA 3Alistair Steele
CambridgeDW SportsSaturday11:30 AM1ESA 5
CambridgeDW SportsSaturday12:30 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:30 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday01:00 PM1ESA 2David Vagos
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:30 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsSaturday02:00 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:00 PM1ESA 5
CambridgeDW SportsSaturday03:30 PM2ESA 6Thomas Smith
CambridgeDW SportsSaturday04:00 PM1ESA 4Thomas Smith
CambridgeDW SportsSaturday04:30 PM2ESA 3Thomas Smith
CambridgeClare HallSaturday05:00 PM1ESA 2Bryn Dymott
CambridgeClare HallSaturday05:30 PM1ESA 4Bryn Dymott
CambridgeDW SportsSaturday06:00 PM1ESA 2Thomas Smith
CambridgeClare HallSaturday06:00 PM1ESA 5Bryn Dymott
CambridgeClare HallSaturday06:30 PM1ESA 4Bryn Dymott
CambridgeSt Johns College SchoolSunday08:00 AM1ESA 3David Vagos
CambridgeClare HallSunday08:30 AM1ESA 5
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday10:30 AM1ESA 4Thomas Smith
CambridgeBottisham Village CollegeSunday11:00 AM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeClare HallSunday02:00 PM1ESA 3Alistair Steele
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeKings HedgesMonday03:30 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeClare HallMonday03:30 PM1ESA 4Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday03:45 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeSt Johns College SchoolMonday04:45 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolMonday04:45 PM1ESA 5Kamila Janiak
NewmarketArran House StudMonday04:30 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM1ESA 4Molly Reeder
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:45 PM2ESA 6Thomas Smith
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:15 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:15 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:15 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM2ESA 3Ryan Cox
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:45 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:45 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday03:30 PM2ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday04:30 PM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeGirton CollegeTuesday04:30 PM1ESA 3
CambridgeClare HallTuesday05:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeDW SportsTuesday05:30 PM1ESA 6Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday05:45 PM1ESA 3
CambridgeClare HallTuesday06:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday06:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeGirton CollegeTuesday06:30 PM1ESA 6
CambridgeCastle SchoolWednesday04:00 PM1ESA 4Sina Naderi
NewmarketArran House StudWednesday04:30 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolWednesday05:30 PM1ESA 2Sina Naderi
NewmarketArran House StudThursday05:30 PM1ESA 3
CambridgeGirton CollegeFriday05:00 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeFriday05:30 PM1ESA 6Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeSaturday09:00 AM1ESA 1
CambridgeGirton CollegeSaturday09:30 AM3-
CambridgeGirton CollegeSaturday10:00 AM1ESA 6
CambridgeGirton CollegeSaturday11:00 AM1ESA 3
CambridgeGirton CollegeSaturday12:00 PM1ESA 3
CambridgeGirton CollegeSaturday12:30 PM1ESA 3
CroydonManor FarmMonday04:30 PM1ESA 3
CroydonManor FarmTuesday05:00 PM1ESA 5
CroydonManor FarmWednesday05:30 PM2ESA 4Mikaela Rowe
CroydonManor FarmThursday05:00 PM2ESA 5
CroydonManor FarmSaturday10:30 AM1ESA 3
CroydonManor FarmSaturday11:30 AM1ESA 4
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 5
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday03:45 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM2ESA 3
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA 3
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM1ESA 4
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM1ESA 4Molly Reeder
CroydonManor FarmMonday04:30 PM1ESA 2Sina Naderi
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:45 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeDW SportsMonday05:00 PM1ESA 5David Vagos
CambridgeClare HallMonday05:00 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 2Ryan Cox
CambridgeGirton CollegeMonday05:30 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:45 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM2ESA 3Ryan Cox
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 2Dale Voyse
CroydonManor FarmMonday06:00 PM1ESA 4Sina Naderi
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 5
Bar HillHallmark HotelTuesday04:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeDW SportsTuesday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday05:15 PM1ESA 3Americo Carvalho
CambridgeDW SportsTuesday05:30 PM1ESA 6Liam Alderson
Bar HillHallmark HotelTuesday05:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeTuesday06:30 PM1ESA 1
CambridgeBottisham Village CollegeTuesday07:00 PM4ESA 6Sina Naderi
CambridgeBottisham Village CollegeTuesday07:00 PM1ESA 6Sina Naderi
NewmarketArran House StudWednesday10:30 AM1CHILD Stage 0, Pre-School Classes (Age 6MTHS - 3YRS)
NewmarketArran House StudWednesday03:00 PM1ESA 1
NewmarketArran House StudWednesday03:30 PM2ESA 5
CambridgeGirton CollegeWednesday04:00 PM1ESA 4David Vagos
CambridgeClare HallWednesday04:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM2ESA 5Ryan Cox
CambridgeClare HallWednesday05:00 PM2ESA 4Liam Alderson
Bar HillHallmark HotelWednesday05:30 PM2ESA 5Sina Naderi
CambridgeCastle SchoolWednesday05:30 PM1ESA 1Ryan Cox
CambridgeGirton CollegeWednesday05:30 PM1ESA 4David Vagos
CroydonManor FarmWednesday05:30 PM1ESA 4Mikaela Rowe
CambridgeClare HallThursday03:30 PM1ESA 2Thomas Smith
Bar HillHallmark HotelThursday03:30 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeGirton CollegeThursday03:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM2ESA 1Dale Voyse
CambridgeGirton CollegeThursday04:00 PM1ESA 3Liam Alderson
CroydonManor FarmThursday04:00 PM1ESA 3Bryn Dymott
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:15 PM2ESA 3
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 3Alistair Steele
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 2
NewmarketArran House StudThursday04:30 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 2Alistair Steele
Bar HillHallmark HotelThursday05:30 PM1ESA 2Sina Naderi
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA 4Alistair Steele
Bar HillHallmark HotelThursday06:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeGirton CollegeThursday06:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 5
CambridgeClare HallFriday03:30 PM2ESA 4Lucinda Hart
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 1
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeClare HallFriday04:00 PM3-Lucinda Hart
CambridgeGirton CollegeFriday04:00 PM2ESA 6Thomas Smith
CambridgeDW SportsFriday04:30 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeClare HallFriday04:30 PM2ESA 6Lucinda Hart
CambridgeBottisham Village CollegeFriday04:30 PM1ESA 6Sina Naderi
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:45 PM1ESA 2
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:00 PM1ESA 3Molly Reeder
CambridgeClare HallFriday05:00 PM1ESA 5Lucinda Hart
CambridgeGirton CollegeFriday05:00 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM2ESA 4Ryan Cox
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 4Ryan Cox
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday06:15 PM2ESA 6
CambridgeDW SportsFriday06:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolFriday06:45 PM1ESA 2Kamila Janiak
CambridgeDW SportsSaturday08:00 AM1ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM1ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudSaturday08:00 AM1ESA 2Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday08:00 AM1ESA 1
CroydonManor FarmSaturday08:30 AM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:00 AM1ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM1ESA 4David Vagos
CambridgeDW SportsSaturday11:30 AM1ESA 6
CambridgeGirton CollegeSaturday11:30 AM1ESA 4
NewmarketArran House StudSaturday11:30 AM1ESA 2Dale Voyse
CroydonManor FarmSaturday12:00 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudSaturday12:30 PM1ESA 1Dale Voyse
NewmarketArran House StudSaturday01:30 PM2ESA 1Dale Voyse
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:00 PM2ESA 6
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:30 PM1ESA 1Sina Naderi
CambridgeDW SportsSaturday06:00 PM2ESA 8Thomas Smith
CambridgeClare HallSaturday06:00 PM1ESA 5Bryn Dymott
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday09:00 AM1ESA 5Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday09:30 AM1ESA 5Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday10:30 AM1ESA 6Thomas Smith
CambridgeBottisham Village CollegeSunday10:30 AM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolSunday11:00 AM1ESA 2
CambridgeClare HallSunday11:30 AM1ESA 4
CambridgeClare HallSunday12:30 PM1ESA 6
CroydonManor FarmTuesday04:00 PM1ESA 2Sina Naderi
CroydonManor FarmTuesday05:00 PM1ESA 5Sina Naderi
CroydonManor FarmTuesday05:30 PM1ESA 1Sina Naderi
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM2ESA 4
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday04:00 PM1ESA 3
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday05:30 PM1ESA 5
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:30 PM1ESA MINNOWLucinda Hart
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday04:30 PM1ESA 2Lucinda Hart
CambridgeDW SportsTuesday06:30 PM1ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday07:00 PM1ESA 4
Bar HillHallmark HotelWednesday04:00 PM2ESA 3Sina Naderi
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday12:00 PM1ESA MINNOWAmerico Carvalho
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday04:15 PM1ESA MINNOWAmerico Carvalho
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday01:00 PM1ESA 1Americo Carvalho
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday01:30 PM1ESA 1Americo Carvalho
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday05:45 PM1ESA 1Americo Carvalho
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM2ESA 4
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 2Ryan Cox
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudMonday04:30 PM1ESA 6
CambridgeDW SportsMonday05:00 PM2ESA 6David Vagos
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 1Ryan Cox
CambridgeSt Johns College SchoolMonday05:15 PM1ESA 2Lucinda Hart
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 5
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:15 PM2ESA 5Lucinda Hart
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:15 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeMonday06:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolMonday06:45 PM2ESA 3Lucinda Hart
Bar HillHallmark HotelTuesday03:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeClare HallTuesday03:30 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM1ESA 4
CambridgeDW SportsTuesday04:00 PM1ESA 5Liam Alderson
Bar HillHallmark HotelTuesday04:00 PM1ESA 3Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeTuesday04:00 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeDW SportsTuesday05:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeTuesday05:30 PM1ESA 5Thomas Smith
NewmarketArran House StudTuesday05:30 PM2ESA 4Dale Voyse
CambridgeClare HallTuesday05:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday05:30 PM1ESA MINNOW
CambridgeGirton CollegeTuesday06:30 PM1ESA 1Thomas Smith
CambridgeBottisham Village CollegeTuesday07:00 PM2ESA 5Sina Naderi
CambridgeBottisham Village CollegeTuesday07:00 PM1ESA 6Sina Naderi
CambridgeClare HallWednesday03:00 PM1ESA MINNOWLiam Alderson
CambridgeClare HallWednesday03:30 PM1ESA 3Liam Alderson
NewmarketArran House StudWednesday03:30 PM2ESA 5
Bar HillHallmark HotelWednesday04:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeClare HallWednesday04:30 PM1ESA 5Liam Alderson
Bar HillHallmark HotelWednesday04:30 PM1ESA 2Sina Naderi
CambridgeClare HallWednesday05:00 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday05:00 PM2ESA 4Lucinda Hart
NewmarketArran House StudWednesday05:30 PM1ESA 3
CambridgeGirton CollegeWednesday05:30 PM1ESA 4David Vagos
CroydonManor FarmWednesday05:30 PM1ESA 4Mikaela Rowe
CambridgeDW SportsWednesday05:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
NewmarketArran House StudWednesday06:00 PM2ESA 5
CambridgeDW SportsWednesday06:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
NewmarketArran House StudWednesday06:30 PM1ESA 5
CambridgeClare HallThursday03:00 PM1ESA 1Thomas Smith
CambridgeClare HallThursday03:30 PM1ESA 1Thomas Smith
Bar HillHallmark HotelThursday03:30 PM2ESA 3Sina Naderi
CambridgeDW SportsThursday04:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeGirton CollegeThursday04:00 PM1ESA 3Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:15 PM2ESA 3Americo Carvalho
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 2
CambridgeGirton CollegeThursday04:30 PM1ESA 3Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:45 PM1ESA 2Americo Carvalho
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday05:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday05:00 PM2ESA 6Thomas Smith
NewmarketArran House StudThursday05:00 PM1ESA 3
Bar HillHallmark HotelThursday05:30 PM1ESA 1Sina Naderi
CambridgeGirton CollegeThursday05:30 PM1ESA 5Liam Alderson
CroydonManor FarmThursday05:30 PM1ESA 3Bryn Dymott
CambridgeDW SportsThursday06:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 1Dale Voyse
Bar HillHallmark HotelThursday06:00 PM2ESA 3Sina Naderi
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudThursday07:00 PM1ESA 4
CambridgeClare HallFriday03:00 PM1ESA 2Kamila Janiak
CambridgeClare HallFriday03:30 PM1ESA 3Kamila Janiak
NewmarketArran House StudFriday03:30 PM2ESA 2Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 1Lucinda Hart
CambridgeClare HallFriday04:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
NewmarketArran House StudFriday04:00 PM2ESA 4Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 3Ryan Cox
CambridgeGirton CollegeFriday04:00 PM2ESA 6Thomas Smith
CroydonManor FarmFriday04:00 PM2ESA 1Bryn Dymott
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:15 PM1ESA 3
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM1ESA 3Lucinda Hart
NewmarketArran House StudFriday04:30 PM2ESA 6Dale Voyse
CroydonManor FarmFriday04:30 PM1ESA 2Bryn Dymott
CambridgeSt Johns College SchoolFriday04:45 PM1ESA 6Alistair Steele
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:45 PM2ESA 4
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 1Lucinda Hart
CambridgeSt Johns College SchoolFriday05:15 PM1ESA 5
NewmarketArran House StudFriday05:30 PM2ESA 3Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 2
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:45 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 5Lucinda Hart
CambridgeDW SportsFriday06:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeClare HallFriday06:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeSt Johns College SchoolFriday07:15 PM1ESA 5Alistair Steele
NewmarketArran House StudSaturday07:30 AM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeDW SportsSaturday08:00 AM1ESA 6
CambridgeClare HallSaturday08:30 AM1ESA 6Alistair Steele
NewmarketArran House StudSaturday08:30 AM1ESA 1Dale Voyse
CroydonManor FarmSaturday08:30 AM1ESA 1Ryan Cox
CambridgeClare HallSaturday09:00 AM1ESA 6Alistair Steele
NewmarketArran House StudSaturday09:00 AM2ESA 1Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:00 AM1ESA 2David Vagos
NewmarketArran House StudSaturday10:00 AM1ESA 3Dale Voyse
CroydonManor FarmSaturday10:30 AM1ESA 4Ryan Cox
CambridgeDW SportsSaturday11:00 AM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:00 AM1ESA 3
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM1ESA 4David Vagos
NewmarketArran House StudSaturday11:00 AM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeDW SportsSaturday11:30 AM2ESA 6
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:30 AM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeSaturday11:30 AM1ESA 4
NewmarketArran House StudSaturday11:30 AM3-Dale Voyse
CambridgeGirton CollegeSaturday12:00 PM1ESA 3
CambridgeGirton CollegeSaturday12:30 PM1ESA 3
NewmarketArran House StudSaturday12:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday01:00 PM1ESA 4David Vagos
NewmarketArran House StudSaturday01:00 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:30 PM1ESA 4Sina Naderi
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday02:00 PM1ESA 5Sina Naderi
CambridgeDW SportsSaturday03:00 PM1ESA 2Thomas Smith
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:00 PM2ESA 6Lucinda Hart
CambridgeDW SportsSaturday04:30 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeClare HallSaturday05:00 PM1ESA 3Bryn Dymott
CambridgeDW SportsSaturday06:00 PM1ESA 2Thomas Smith
CambridgeClare HallSaturday06:00 PM1ESA 5Bryn Dymott
CambridgeClare HallSunday08:30 AM1ESA 5
CambridgeClare HallSunday09:00 AM1ESA 4
CambridgeSt Johns College SchoolSunday09:00 AM1ESA 3David Vagos
CroydonManor FarmSunday09:30 AM1ESA 4Hellen Anderson
CambridgeClare HallSunday10:30 AM1ESA 1
Bury St EdmundsBarrow SchoolSunday11:00 AM2ESA 4Americo Carvalho
CambridgeClare HallSunday12:30 PM1ESA 6Lucinda Hart
CambridgeClare HallSunday04:00 PM1ESA 3Alistair Steele
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday03:45 PM1ESA 5Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:15 PM2ESA 4Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:45 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 5
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday04:45 PM1ESA 3Americo Carvalho
CambridgeCastle SchoolWednesday04:00 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM2ESA 5Ryan Cox
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday12:00 PM1ESA MINNOWAmerico Carvalho
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday01:30 PM1ESA 1Americo Carvalho
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:15 PM1ESA 1Americo Carvalho
CroydonManor FarmSunday11:45 AM2ESA 3Hellen Anderson
NewmarketArran House StudSunday09:30 AM1ESA 4Thomas Smith
NewmarketArran House StudSunday09:00 AM1ESA 6Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:45 PM1ESA 2Americo Carvalho
Bar HillHallmark HotelTuesday06:00 PM1ESA 3Alistair Steele
NewmarketArran House StudSaturday01:30 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeClare HallWednesday06:30 PM1-Liam Alderson
Bar HillHallmark HotelWednesday06:00 PM1ESA 3Sina Naderi
NewmarketArran House StudFriday02:30 PM1ESA ADULT Beginner
NewmarketArran House StudWednesday03:30 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeClare HallWednesday03:30 PM1ESA 3David Vagos
CambridgeGirton CollegeWednesday04:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday04:00 PM1ESA 5Lucinda Hart
Bar HillHallmark HotelWednesday04:00 PM2ESA 3Sina Naderi
Bar HillHallmark HotelWednesday04:30 PM2ESA 1Sina Naderi
CroydonManor FarmWednesday04:45 PM1ESA 3Mikaela Rowe
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday04:30 PM1ESA 1Lucinda Hart
NewmarketArran House StudWednesday05:00 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeClare HallWednesday05:30 PM1ESA 2David Vagos
Bar HillHallmark HotelWednesday05:30 PM1ESA 2Sina Naderi
CambridgeDW SportsWednesday05:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
NewmarketArran House StudWednesday06:00 PM2ESA 5Dale Voyse
CambridgeClare HallThursday03:30 PM1ESA 1Thomas Smith
Bar HillHallmark HotelThursday04:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeGirton CollegeThursday04:00 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM2ESA 3Alistair Steele
Bar HillHallmark HotelThursday04:30 PM1ESA 2Sina Naderi
NewmarketArran House StudThursday04:30 PM2ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday05:00 PM2ESA 3Americo Carvalho
Bar HillHallmark HotelThursday05:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeGirton CollegeThursday05:30 PM2ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday05:30 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM1ESA 1
NewmarketArran House StudThursday06:00 PM1ESA 4Dale Voyse
NewmarketArran House StudThursday07:00 PM1ESA 4Dale Voyse
CambridgeClare HallFriday03:00 PM1ESA 2Kamila Janiak
NewmarketArran House StudFriday03:30 PM1ESA 2Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:00 PM1ESA 3Americo Carvalho
NewmarketArran House StudFriday04:00 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeGirton CollegeFriday04:00 PM1ESA 6Thomas Smith
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM2ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:00 PM1ESA 1Americo Carvalho
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 1
NewmarketArran House StudFriday05:00 PM2ESA 1Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:30 PM1ESA 1Americo Carvalho
NewmarketArran House StudFriday05:30 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 2
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 4Ryan Cox
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 5Lucinda Hart
NewmarketArran House StudSaturday07:30 AM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeClare HallSaturday08:30 AM1ESA 4
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday08:30 AM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeClare HallSaturday09:00 AM2ESA 6
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday09:30 AM2ESA 3Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:00 AM1ESA 4Thomas Smith
NewmarketArran House StudSaturday12:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday01:00 PM1ESA 4David Vagos
NewmarketArran House StudSaturday11:30 AM2ESA 1Dale Voyse
NewmarketArran House StudSaturday12:00 PM1ESA 1Dale Voyse
CroydonManor FarmSaturday11:30 AM1ESA 4Ryan Cox
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday12:00 PM1ESA 1Thomas Smith
CambridgeDW SportsSaturday11:00 AM1ESA 4Americo Carvalho
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:00 AM1ESA 3Thomas Smith
NewmarketArran House StudSaturday01:00 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeDW SportsSaturday01:30 PM2ESA 5Americo Carvalho
CambridgeDW SportsSaturday02:30 PM1ESA 6Thomas Smith
CambridgeDW SportsSaturday04:00 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeSt Johns College SchoolSunday10:00 AM1ESA 1Caroline Ruben
CroydonManor FarmSunday10:30 AM1ESA 3Hellen Anderson
CambridgeClare HallSunday11:00 AM1ESA 3Lucinda Hart
CambridgeClare HallSunday12:30 PM1ESA 6Lucinda Hart
CambridgeClare HallSunday01:00 PM1ESA 4Lucinda Hart
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 3
CambridgeGirton CollegeMonday04:00 PM2ESA 6Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:30 PM2ESA 4Americo Carvalho
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM2ESA 4
NewmarketArran House StudMonday04:30 PM1ESA MINNOWThomas Smith
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM1ESA 4Molly Reeder
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday05:00 PM1ESA 3Americo Carvalho
CambridgeDW SportsMonday05:00 PM1ESA 6David Vagos
CroydonManor FarmMonday05:00 PM1ESA 3Sina Naderi
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeClare HallMonday05:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeMonday05:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
NewmarketArran House StudMonday05:30 PM1ESA 3Thomas Smith
CroydonManor FarmMonday05:30 PM1ESA 5Sina Naderi
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeClare HallMonday06:00 PM1ESA 4Liam Alderson
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeMonday06:30 PM2ESA 6Kamila Janiak
CambridgeClare HallTuesday03:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
Bar HillHallmark HotelTuesday03:30 PM2ESA 5Alistair Steele
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM1ESA 4Sina Naderi
CambridgeDW SportsTuesday04:00 PM2ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudTuesday04:00 PM1ESA 1Dale Voyse
Bar HillHallmark HotelTuesday04:00 PM1ESA 3Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeTuesday04:00 PM2ESA 6Thomas Smith
CambridgeDW SportsTuesday04:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeTuesday04:30 PM1ESA 5Thomas Smith
CambridgeDW SportsTuesday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeClare HallTuesday05:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday05:30 PM1ESA 2Americo Carvalho
Bar HillHallmark HotelTuesday05:30 PM2ESA 1Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeTuesday05:30 PM2ESA 5Thomas Smith
NewmarketArran House StudTuesday05:30 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeClare HallTuesday05:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday05:30 PM2ESA 1Sina Naderi
CambridgeDW SportsTuesday06:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeTuesday06:00 PM1ESA 5Thomas Smith
NewmarketArran House StudTuesday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM1ESA 3
Bar HillHallmark HotelWednesday06:00 PM1ESA 5Sina Naderi
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 1
NewmarketArran House StudSunday12:00 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeAbbey Leisure ComplexThursday07:30 PM2ESA 5Alistair Steele
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM2ESA 4Sam Mitchell
CambridgeDW SportsThursday06:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
Bar HillHallmark HotelWednesday03:30 PM2ESA 1Sina Naderi
CambridgeClare HallWednesday07:00 PM1ESA 4David Vagos
NewmarketArran House StudFriday06:30 PM1ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:30 PM2ESA 6Americo Carvalho
CambridgeDW SportsTuesday06:30 PM1ESA 5Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:30 AM1ESA 1Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:30 AM2ESA 1Thomas Smith
CambridgeAbbey Leisure ComplexMonday07:00 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeAbbey Leisure ComplexMonday07:00 PM4ESA 6Alistair Steele
CambridgeSt Johns College SchoolSunday12:00 PM1ESA 1Caroline Ruben
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM2ESA 4Joy Erasmus
NewmarketArran House StudMonday04:00 PM2ESA 3Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeMonday04:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeCastle SchoolMonday04:00 PM1ESA 2Alistair Steele
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday04:30 PM2ESA 4Americo Carvalho
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 1Ryan Cox
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 3Joy Erasmus
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeClare HallMonday04:30 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeCastle SchoolMonday04:30 PM2ESA 4Molly Reeder
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday05:00 PM1ESA 1Americo Carvalho
CambridgeDW SportsMonday05:00 PM1ESA 5David Vagos
CambridgeClare HallMonday05:00 PM2ESA 4Liam Alderson
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 1Joy Erasmus
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 3Ryan Cox
CroydonManor FarmMonday05:00 PM2ESA 3Sina Naderi
CambridgeClare HallMonday05:30 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 3Ryan Cox
NewmarketArran House StudMonday05:30 PM1ESA 3Thomas Smith
CroydonManor FarmMonday05:30 PM1ESA 5Sina Naderi
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 4Alistair Steele
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 1Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeMonday06:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
CambridgeClare HallMonday07:00 PM2ESA 4Liam Alderson
CambridgeAbbey Leisure ComplexMonday07:00 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeClare HallTuesday03:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
NewmarketArran House StudTuesday03:30 PM1ESA 1Dale Voyse
Bar HillHallmark HotelTuesday03:30 PM1ESA 5Alistair Steele
NewmarketArran House StudTuesday04:00 PM1ESA 1Dale Voyse
Bar HillHallmark HotelTuesday04:00 PM1ESA 3Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeTuesday04:00 PM2ESA 6Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday04:30 PM1ESA 1Americo Carvalho
CambridgeDW SportsTuesday04:30 PM1ESA 3Liam Alderson
Bar HillHallmark HotelTuesday04:30 PM2ESA 5Alistair Steele
CambridgeClare HallTuesday04:30 PM2ESA 3Kamila Janiak
Bar HillHallmark HotelTuesday05:00 PM2ESA 4Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeTuesday05:00 PM2ESA 5Thomas Smith
CambridgeClare HallTuesday05:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday05:30 PM1ESA 2Americo Carvalho
CambridgeGirton CollegeTuesday05:30 PM3-Thomas Smith
NewmarketArran House StudTuesday05:30 PM2ESA 4Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday06:00 PM1ESA 2Americo Carvalho
CambridgeDW SportsTuesday06:00 PM1ESA 4Liam Alderson
NewmarketArran House StudTuesday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
Bar HillHallmark HotelTuesday06:00 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeDW SportsTuesday06:30 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeBottisham Village CollegeTuesday07:00 PM1ESA 6Sina Naderi
CambridgeClare HallWednesday02:30 PM1ESA 1David Vagos
NewmarketArran House StudWednesday03:30 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:30 PM1ESA 1Lucinda Hart
CambridgeGirton CollegeWednesday04:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday04:00 PM1ESA 3Lucinda Hart
CambridgeGirton CollegeWednesday04:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeDW SportsWednesday04:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM2ESA 5Ryan Cox
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM2ESA 2Yoshi Anderson
CambridgeClare HallWednesday05:00 PM1ESA 3David Vagos
Bar HillHallmark HotelWednesday05:00 PM1ESA 3Alistair Steele
CambridgeDW SportsWednesday05:00 PM1ESA 2Kamila Janiak
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday05:00 PM1ESA 4Lucinda Hart
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM2ESA 2Yoshi Anderson
CroydonManor FarmWednesday05:15 PM1ESA 2Mikaela Rowe
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:30 PM1ESA 1Americo Carvalho
NewmarketArran House StudWednesday05:30 PM2ESA 5Dale Voyse
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday05:30 PM1ESA 2Lucinda Hart
CambridgeCastle SchoolWednesday05:30 PM1ESA 2Ryan Cox
CroydonManor FarmWednesday05:45 PM1ESA 5Mikaela Rowe
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:00 PM1ESA 2Americo Carvalho
NewmarketArran House StudWednesday06:00 PM2ESA 1Dale Voyse
CambridgeDW SportsWednesday06:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeClare HallWednesday06:00 PM2ESA 2David Vagos
Bar HillHallmark HotelWednesday06:00 PM2ESA 6Alistair Steele
CambridgeClare HallWednesday07:00 PM2ESA 4David Vagos
CambridgeClare HallThursday03:00 PM1ESA MINNOWThomas Smith
CambridgeClare HallThursday03:30 PM1ESA 2Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:00 PM1ESA 1Americo Carvalho
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 3Sam Mitchell
CambridgeDW SportsThursday04:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeGirton CollegeThursday04:00 PM1ESA 3Liam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday04:30 PM1ESA MINNOWAmerico Carvalho
CambridgeClare HallThursday04:30 PM1ESA 2Thomas Smith
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM2ESA 2Richard Sales
CambridgeClare HallThursday05:00 PM1ESA 5Thomas Smith
NewmarketArran House StudThursday05:00 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM2ESA 4Sam Mitchell
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM1ESA MINNOWJoy Erasmus
NewmarketArran House StudThursday05:30 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday06:00 PM2ESA 7Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday06:00 PM1ESA 2Thomas Smith
CambridgeGirton CollegeThursday06:00 PM2ESA 3Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday06:00 PM2ESA 4Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM2ESA 2Sam Mitchell
Bury St EdmundsBarrow SchoolThursday06:00 PM2ESA 3Americo Carvalho
CroydonManor FarmThursday06:00 PM2ESA 2Bryn Dymott
NewmarketArran House StudThursday06:30 PM1ESA 5Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday06:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
NewmarketArran House StudThursday07:00 PM1ESA 4Dale Voyse
-Friday07:00 AM3ESA 2
CambridgeClare HallFriday03:30 PM1ESA 3Kamila Janiak
NewmarketArran House StudFriday03:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeDW SportsFriday03:30 PM1ESA 1Liam Alderson
CambridgeClare HallFriday04:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 3Ryan Cox
CambridgeKings HedgesFriday04:30 PM2ESA 5Yoshi Anderson
CambridgeClare HallFriday04:30 PM1ESA 5Kamila Janiak
NewmarketArran House StudFriday04:30 PM1ESA MINNOWDale Voyse
CambridgeBottisham Village CollegeFriday04:30 PM1ESA 5Sina Naderi
CroydonManor FarmFriday04:30 PM1ESA 2Bryn Dymott
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday05:00 PM1ESA 1Americo Carvalho
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM1ESA 1Yoshi Anderson
CambridgeKings HedgesFriday05:00 PM3-Joy Erasmus
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:00 PM1ESA 4Molly Reeder
CambridgeDW SportsFriday05:00 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeClare HallFriday05:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
NewmarketArran House StudFriday05:30 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM2ESA 2Joy Erasmus
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM1ESA 4Ryan Cox
CambridgeGirton CollegeFriday05:30 PM1ESA 6Thomas Smith
CambridgeDW SportsFriday06:00 PM2ESA 5Liam Alderson
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 5Ryan Cox
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 5Yoshi Anderson
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:00 PM1ESA MINNOWSina Naderi
NewmarketArran House StudFriday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeDW SportsSaturday08:00 AM2ESA 6Americo Carvalho
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM1ESA 5David Vagos
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM2ESA 5Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:30 AM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:30 AM1ESA 5David Vagos
NewmarketArran House StudSaturday08:30 AM1ESA 1Dale Voyse
CroydonManor FarmSaturday08:30 AM1ESA MINNOWRyan Cox
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday08:30 AM2ESA 3Thomas Smith
CambridgeClare HallSaturday09:00 AM2ESA 6Joy Erasmus
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday09:00 AM1ESA 4David Vagos
CambridgeGirton CollegeSaturday09:00 AM2ESA MINNOWKatherine Hiby
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday09:30 AM2ESA 3Thomas Smith
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:00 AM1ESA 4Thomas Smith
NewmarketArran House StudSaturday10:00 AM1ESA 3Dale Voyse
CroydonManor FarmSaturday10:30 AM1ESA 4Ryan Cox
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:30 AM1ESA MINNOWThomas Smith
CambridgeDW SportsSaturday11:00 AM1ESA 3Americo Carvalho
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:00 AM2ESA 1Thomas Smith
CambridgeClare HallSaturday11:00 AM2ESA 3Joy Erasmus
CambridgeClare HallSaturday11:30 AM1ESA 4Joy Erasmus
CambridgeGirton CollegeSaturday11:30 AM1ESA 3Katherine Hiby
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:00 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeSaturday12:00 PM1ESA 2Katherine Hiby
CambridgeClare HallSaturday12:30 PM2ESA 3Joy Erasmus
CambridgeDW SportsSaturday01:00 PM1ESA 3Americo Carvalho
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:00 PM1ESA MINNOWSina Naderi
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday01:00 PM1ESA 4David Vagos
NewmarketArran House StudSaturday01:00 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:30 PM1ESA 4Lucinda Hart
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday02:30 PM2ESA 6Sina Naderi
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:00 PM2ESA 6Lucinda Hart
CambridgeDW SportsSaturday05:30 PM1ESA 4Sam Mitchell
CambridgeSt Johns College SchoolSunday08:00 AM1ESA MINNOWCaroline Ruben
CambridgeSt Johns College SchoolSunday08:30 AM1ESA 3David Vagos
NewmarketArran House StudSunday08:30 AM1ESA MINNOWThomas Smith
CambridgeClare HallSunday09:00 AM1ESA 2Lucinda Hart
CambridgeClare HallSunday09:30 AM1ESA 3Lucinda Hart
NewmarketArran House StudSunday09:30 AM2ESA 4Thomas Smith
CroydonManor FarmSunday10:30 AM1ESA 3Hellen Anderson
NewmarketArran House StudSunday10:30 AM1ESA 6Thomas Smith
NewmarketArran House StudSunday11:00 AM1ESA 2Thomas Smith
CambridgeBottisham Village CollegeSunday11:30 AM1ESA 5Alistair Steele
NewmarketArran House StudSunday11:30 AM2ESA 1Thomas Smith
CambridgeClare HallSunday12:00 PM1ESA 3Lucinda Hart
NewmarketArran House StudSunday12:00 PM2ESA MINNOWThomas Smith
NewmarketArran House StudSunday12:30 PM1ESA 1Thomas Smith
CambridgeClare HallSunday01:00 PM1ESA 5Lucinda Hart
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 1Ryan Cox
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM1ESA 4Sina Naderi
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday04:00 PM1ESA 4Sina Naderi
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday04:30 PM1ESA 4Sina Naderi
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday05:30 PM1ESA 1Sina Naderi
CambridgeDW SportsFriday07:30 PM1ESA 3Liam Alderson
NewmarketArran House StudSaturday01:30 PM1ESA 3Dale Voyse
NewmarketArran House StudSaturday01:30 PM1ESA 3Dale Voyse
Great PaxtonPaxton Hill HouseMonday03:30 PM2ESA 1Caroline Ruben
Great PaxtonPaxton Hill HouseMonday04:00 PM1ESA 1Caroline Ruben
Great PaxtonPaxton Hill HouseMonday05:00 PM2ESA 1Caroline Ruben
Great PaxtonPaxton Hill HouseTuesday04:00 PM2ESA 2Bryn Dymott
Great PaxtonPaxton Hill HouseTuesday04:30 PM2ESA 3Bryn Dymott
Great PaxtonPaxton Hill HouseTuesday05:00 PM1ESA 1Bryn Dymott
Great PaxtonPaxton Hill HouseTuesday05:30 PM1ESA 2Bryn Dymott
Great PaxtonPaxton Hill HouseWednesday03:30 PM2ESA 1Sam Mitchell
Great PaxtonPaxton Hill HouseWednesday04:30 PM2ESA 3Sam Mitchell
Great PaxtonPaxton Hill HouseWednesday05:00 PM2ESA 5Sam Mitchell
Great PaxtonPaxton Hill HouseWednesday05:30 PM2ESA 3Sam Mitchell
Great PaxtonPaxton Hill HouseFriday05:00 PM1ESA 2Samantha Naidu
Great PaxtonPaxton Hill HouseFriday04:00 PM1ESA 1Samantha Naidu
Great PaxtonPaxton Hill HouseFriday04:30 PM1ESA 1Samantha Naidu
Great PaxtonPaxton Hill HouseFriday05:30 PM2ESA 3Samantha Naidu
Great PaxtonPaxton Hill HouseSaturday09:30 AM1ESA 1Sam Mitchell
Great PaxtonPaxton Hill HouseSaturday10:00 AM1ESA MINNOWSam Mitchell
Great PaxtonPaxton Hill HouseSaturday10:30 AM1ESA 1Sam Mitchell
CambridgeClare HallThursday02:30 PM2ESA 1Thomas Smith
NewmarketArran House StudFriday07:00 PM2ESA 4Americo Carvalho
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:30 AM3-Thomas Smith
Great PaxtonPaxton Hill HouseThursday03:30 PM1ESA 1Samantha Naidu
Great PaxtonPaxton Hill HouseThursday04:00 PM1ESA MINNOWSamantha Naidu
Great PaxtonPaxton Hill HouseThursday04:30 PM2ESA 1Samantha Naidu
Great PaxtonPaxton Hill HouseThursday05:00 PM3-Samantha Naidu
Great PaxtonPaxton Hill HouseThursday05:30 PM2ESA 1Samantha Naidu
CambridgeAbbey Leisure ComplexFriday07:00 AM3-
CambridgeGirton CollegeFriday04:00 PM1ESA MINNOWThomas Smith
CambridgeGirton CollegeTuesday07:00 PM3-Kamila Janiak
CambridgeGirton CollegeMonday07:00 PM2ESA 3Kamila Janiak
Bar HillHallmark HotelThursday04:30 PM1ESA 1Alistair Steele
NewmarketArran House StudMonday04:30 PM3-Thomas Smith
NewmarketArran House StudMonday05:00 PM2ESA MINNOWThomas Smith
NewmarketArran House StudMonday04:30 PM1ESA 3Thomas Smith
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM2ESA MINNOWWaldemar Waskiewicz
CambridgeKings HedgesMonday04:00 PM1ESA 1Joy Erasmus
NewmarketArran House StudMonday04:00 PM1ESA 3Molly Reeder
CroydonManor FarmMonday04:00 PM1ESA 3Ryan Cox
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 1Joy Erasmus
CambridgeKings HedgesMonday04:30 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeClare HallMonday04:30 PM1ESA MINNOWLiam Alderson
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday05:00 PM1ESA 2Americo Carvalho
CambridgeDW SportsMonday05:00 PM1ESA 1David Vagos
CambridgeClare HallMonday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM2ESA 1Waldemar Waskiewicz
CambridgeKings HedgesMonday05:00 PM1ESA 3Joy Erasmus
CroydonManor FarmMonday05:00 PM1ESA 3Ryan Cox
CambridgeCastle SchoolMonday05:00 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 1Waldemar Waskiewicz
CambridgeKings HedgesMonday05:30 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeGirton CollegeMonday05:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
NewmarketArran House StudMonday05:30 PM1ESA 4Molly Reeder
CroydonManor FarmMonday05:30 PM1ESA 6Ryan Cox
CambridgeCastle SchoolMonday05:30 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallMonday06:00 PM2ESA 4Liam Alderson
CambridgeDW SportsMonday06:00 PM1ESA 4David Vagos
NewmarketArran House StudMonday06:00 PM1ESA 1Molly Reeder
Bury St EdmundsBarrow SchoolMonday06:00 PM2ESA 2Americo Carvalho
CambridgeClare HallMonday06:30 PM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeClare HallMonday07:00 PM2ESA 6Liam Alderson
CambridgeAbbey Leisure ComplexMonday07:00 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeAbbey Leisure ComplexMonday07:00 PM2ESA 6Alistair Steele
CambridgeClare HallTuesday03:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
Bar HillHallmark HotelTuesday03:30 PM2ESA 6Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeTuesday04:00 PM2ESA 6Waldemar Waskiewicz
CambridgeClare HallTuesday04:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
Bar HillHallmark HotelTuesday04:30 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeTuesday04:30 PM1ESA 4Waldemar Waskiewicz
Bar HillHallmark HotelTuesday05:00 PM1ESA MINNOWAlistair Steele
CambridgeClare HallTuesday05:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday05:30 PM1ESA 2Americo Carvalho
CambridgeGirton CollegeTuesday05:30 PM1ESA 8Waldemar Waskiewicz
NewmarketArran House StudTuesday05:30 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeClare HallTuesday05:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday06:00 PM1ESA 2Americo Carvalho
CambridgeGirton CollegeTuesday06:00 PM1ESA 5Waldemar Waskiewicz
NewmarketArran House StudTuesday06:00 PM2ESA 1Dale Voyse
CambridgeClare HallTuesday06:00 PM1ESA 6Kamila Janiak
Bar HillHallmark HotelTuesday06:00 PM1ESA 5Alistair Steele
CambridgeDW SportsTuesday06:30 PM1ESA 6Liam Alderson
CambridgeBottisham Village CollegeTuesday07:00 PM2ESA 6Richard Sales
NewmarketArran House StudWednesday03:30 PM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday03:30 PM1ESA 2Lucinda Hart
CambridgeClare HallWednesday04:00 PM1ESA 4David Vagos
CambridgeGirton CollegeWednesday04:00 PM1ESA 5Liam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday04:00 PM1ESA 6Lucinda Hart
CambridgeCastle SchoolWednesday04:00 PM1ESA 4Ryan Cox
CambridgeClare HallWednesday04:30 PM1ESA 3David Vagos
NewmarketArran House StudWednesday04:30 PM1ESA 3Dale Voyse
CambridgeDW SportsWednesday04:30 PM2ESA 5Kamila Janiak
CambridgeCastle SchoolWednesday04:30 PM2ESA 1Ryan Cox
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:00 PM1ESA 3Americo Carvalho
CambridgeClare HallWednesday05:00 PM1ESA 4David Vagos
Bar HillHallmark HotelWednesday05:00 PM1ESA 4Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeWednesday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday05:00 PM1ESA 3Lucinda Hart
CambridgeCastle SchoolWednesday05:00 PM2ESA 5Anthony Dunn (Admin)
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday05:30 PM1ESA 1Americo Carvalho
NewmarketArran House StudWednesday05:30 PM2ESA 5Dale Voyse
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelWednesday05:30 PM2ESA 2Lucinda Hart
CroydonManor FarmWednesday05:45 PM1ESA 3Mikaela Rowe
Bury St EdmundsBarrow SchoolWednesday06:00 PM1ESA 2Americo Carvalho
CambridgeDW SportsWednesday06:00 PM2ESA 5Kamila Janiak
CambridgeClare HallWednesday06:00 PM1ESA 6David Vagos
Bar HillHallmark HotelWednesday06:00 PM2ESA 7Alistair Steele
CroydonManor FarmWednesday06:15 PM1ESA 4Mikaela Rowe
CambridgeClare HallThursday03:00 PM2ESA MINNOWWaldemar Waskiewicz
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM2ESA 2Sam Mitchell
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 2Joy Erasmus
CambridgeDW SportsThursday04:00 PM1ESA 5Kamila Janiak
CambridgeClare HallThursday04:00 PM1ESA MINNOWWaldemar Waskiewicz
CambridgeGirton CollegeThursday04:00 PM2ESA 4Liam Alderson
CambridgeKings HedgesThursday04:00 PM1ESA 2Richard Sales
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM2ESA 2Sam Mitchell
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM2ESA 1Richard Sales
CambridgeKings HedgesThursday04:30 PM1ESA 1Joy Erasmus
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 2Richard Sales
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM2ESA 2Joy Erasmus
CambridgeKings HedgesThursday05:00 PM1ESA 1Sam Mitchell
CambridgeClare HallThursday05:00 PM2ESA 5Waldemar Waskiewicz
Bar HillHallmark HotelThursday05:00 PM2ESA 4Alistair Steele
CambridgeGirton CollegeThursday05:00 PM1ESA 5Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday05:00 PM1ESA 1Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday05:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
Bar HillHallmark HotelThursday05:30 PM1ESA 3Alistair Steele
CambridgeKings HedgesThursday05:30 PM2ESA 6Sam Mitchell
NewmarketArran House StudThursday05:30 PM1ESA 3Dale Voyse
CroydonManor FarmThursday05:30 PM1ESA 3Bryn Dymott
CambridgeClare HallThursday06:00 PM2ESA 3Waldemar Waskiewicz
CambridgeGirton CollegeThursday06:00 PM3-Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday06:00 PM2ESA 4Dale Voyse
CambridgeKings HedgesThursday06:00 PM2ESA 2Sam Mitchell
CambridgeGirton CollegeThursday06:30 PM1ESA 7Liam Alderson
NewmarketArran House StudThursday06:30 PM2ESA 6Dale Voyse
CambridgeDW SportsThursday06:30 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeAbbey Leisure ComplexThursday07:30 PM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeClare HallFriday03:30 PM2ESA 4Kamila Janiak
CambridgeDW SportsFriday03:30 PM1ESA 1Liam Alderson
NewmarketArran House StudFriday03:30 PM2ESA 2Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolFriday04:00 PM1ESA 3Americo Carvalho
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 1Waldemar Waskiewicz
CambridgeClare HallFriday04:00 PM1ESA 3Kamila Janiak
CambridgeKings HedgesFriday04:00 PM1ESA 1Ryan Cox
CambridgeDW SportsFriday04:30 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeClare HallFriday04:30 PM1ESA 6Kamila Janiak
NewmarketArran House StudFriday04:30 PM1ESA MINNOWDale Voyse
CambridgeBottisham Village CollegeFriday04:30 PM1ESA 5Richard Sales
CambridgeGirton CollegeFriday04:30 PM1ESA 4Lucinda Hart
CambridgeBottisham Village CollegeFriday05:00 PM1ESA 4Molly Reeder
CambridgeDW SportsFriday05:00 PM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeClare HallFriday05:00 PM1ESA 4Kamila Janiak
CambridgeDW SportsFriday05:30 PM2ESA 4Liam Alderson
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM2ESA 3Waldemar Waskiewicz
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM2ESA 2Hellen Anderson
CambridgeKings HedgesFriday05:30 PM2ESA 4Ryan Cox
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM1ESA 5Ryan Cox
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM3-Waldemar Waskiewicz
NewmarketArran House StudFriday06:00 PM1ESA 3Dale Voyse
CroydonManor FarmFriday06:00 PM1ESA 3Bryn Dymott
CambridgeKings HedgesFriday06:00 PM2ESA 2Hellen Anderson
CambridgeBottisham Village CollegeFriday06:30 PM1ESA 2Richard Sales
NewmarketArran House StudFriday06:30 PM1ESA 2Americo Carvalho
CambridgeDW SportsSaturday08:00 AM1ESA 6Americo Carvalho
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM1ESA 2David Vagos
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:00 AM2ESA 5Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday08:30 AM1ESA 5David Vagos
CambridgeGirton CollegeSaturday08:30 AM1ESA 1Waldemar Waskiewicz
NewmarketArran House StudSaturday08:30 AM1ESA 1Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday08:30 AM2ESA 4Virginia Spinks
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday09:30 AM2ESA 3Virginia Spinks
NewmarketArran House StudSaturday09:30 AM1ESA 3Dale Voyse
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday10:00 AM2ESA 4Virginia Spinks
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:00 AM1ESA 2Liam Alderson
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday10:30 AM1ESA 4Liam Alderson
CambridgeGirton CollegeSaturday10:30 AM1ESA 3Waldemar Waskiewicz
CroydonManor FarmSaturday10:30 AM1ESA 5Ryan Cox
CambridgeDW SportsSaturday11:00 AM2ESA 3Americo Carvalho
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM1ESA 4David Vagos
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday11:00 AM1ESA 2Liam Alderson
NewmarketArran House StudSaturday11:00 AM1ESA 2Dale Voyse
CambridgeGirton CollegeSaturday11:30 AM2ESA 3Waldemar Waskiewicz
NewmarketArran House StudSaturday11:30 AM1ESA 1Dale Voyse
CroydonManor FarmSaturday11:30 AM1ESA 4Ryan Cox
CambridgeGirton CollegeSaturday12:00 PM1ESA 2Waldemar Waskiewicz
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday12:30 PM1ESA 3Liam Alderson
CambridgeClare HallSaturday12:30 PM1ESA 3Joy Erasmus
CambridgeSt Johns College SchoolSaturday01:00 PM1ESA 3David Vagos
CambridgeClare HallSaturday01:00 PM2ESA 3Joy Erasmus
NewmarketArran House StudSaturday01:00 PM1ESA MINNOWDale Voyse
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday01:30 PM1ESA 4Lucinda Hart
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday02:00 PM1ESA 1Lucinda Hart
CambridgeDW SportsSaturday02:30 PM1ESA 6Sam Mitchell
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday02:30 PM2ESA 6Ruth Brown
CambridgeBottisham Village CollegeSaturday03:00 PM2ESA 7Lucinda Hart
CambridgeDW SportsSaturday04:00 PM1ESA 5Sam Mitchell
CambridgeDW SportsSaturday04:30 PM1ESA 2Sam Mitchell
CambridgeDW SportsSaturday05:30 PM2ESA 4Sam Mitchell
CambridgeClare HallSaturday05:30 PM1ESA 4Bryn Dymott
CambridgeDW SportsSaturday06:00 PM2ESA 5Sam Mitchell
CambridgeDW SportsSaturday06:30 PM1ESA 6Sam Mitchell
CambridgeClare HallSunday08:00 AM1ESA 3Lucinda Hart
CroydonManor FarmSunday08:30 AM1ESA 1Hellen Anderson
CambridgeClare HallSunday09:00 AM2ESA 3Lucinda Hart
CambridgeClare HallSunday09:30 AM1ESA 4Lucinda Hart
CroydonManor FarmSunday09:30 AM1ESA 4Hellen Anderson
NewmarketArran House StudSunday09:30 AM1ESA 4Alistair Steele
CroydonManor FarmSunday10:30 AM1ESA 4Hellen Anderson
NewmarketArran House StudSunday10:30 AM1ESA 6Alistair Steele
CambridgeClare HallSunday11:00 AM1ESA 3Lucinda Hart
CambridgeBottisham Village CollegeSunday11:00 AM1ESA 4Tania Verdejo
NewmarketArran House StudSunday11:30 AM2ESA 3Alistair Steele
NewmarketArran House StudSunday12:00 PM1ESA 1Alistair Steele
CambridgeClare HallSunday12:30 PM1ESA 2Lucinda Hart
NewmarketArran House StudSunday12:30 PM1ESA 2Alistair Steele
CambridgeClare HallSunday01:00 PM2ESA 6Lucinda Hart
CambridgeClare HallSunday01:30 PM1ESA 2Lucinda Hart
CambridgeClare HallSunday02:00 PM1ESA 4ECE SAHIN
CambridgeClare HallSunday04:30 PM1ESA 3ECE SAHIN
CambridgeKings HedgesMonday06:00 PM1ESA 2Waldemar Waskiewicz
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday03:30 PM1ESA 1Anthony Dunn (Admin)
CambridgeImagine Spa at Quy Mill HotelTuesday04:00 PM1ESA 3Anthony Dunn (Admin)
CambridgeClare HallTuesday02:30 PM1ESA 1Kamila Janiak
Bury St EdmundsBarrow SchoolTuesday06:30 PM1ESA 1Americo Carvalho
CambridgeDW SportsFriday07:30 PM2ESA 3Liam Alderson
NewmarketArran House StudSaturday01:30 PM2ESA 3Dale Voyse
Great PaxtonPaxton Hill HouseMonday05:00 PM2ESA 2Caroline Ruben
Great PaxtonPaxton Hill HouseTuesday04:00 PM2ESA 2Bryn Dymott
Great PaxtonPaxton Hill HouseTuesday04:30 PM1ESA 3Bryn Dymott
Great PaxtonPaxton Hill HouseWednesday04:00 PM2ESA MINNOWSam Mitchell
Great PaxtonPaxton Hill HouseWednesday04:30 PM1ESA 3Sam Mitchell
Great PaxtonPaxton Hill HouseWednesday05:00 PM2ESA 5Sam Mitchell
Great PaxtonPaxton Hill HouseFriday05:00 PM1ESA MINNOWVerna Scott
Great PaxtonPaxton Hill HouseFriday04:00 PM1ESA 1Verna Scott
Great PaxtonPaxton Hill HouseSaturday09:30 AM1ESA 1Sam Mitchell
CambridgeClare HallThursday02:30 PM2ESA 1Waldemar Waskiewicz
NewmarketArran House StudFriday07:00 PM1ESA 4Americo Carvalho
CambridgeClare HallSaturday04:30 PM1ESA 3Bryn Dymott
CambridgeGirton CollegeFriday04:00 PM1ESA MINNOWLucinda Hart
CambridgeGirton CollegeMonday07:00 PM2ESA 3Kamila Janiak
NewmarketArran House StudMonday05:00 PM2ESA 1Molly Reeder
NewmarketArran House StudMonday04:30 PM1ESA 5Molly Reeder
Bar HillHallmark HotelThursday06:00 PM2ESA 4Alistair Steele
Great PaxtonPaxton Hill HouseFriday06:00 PM2ESA 2Verna Scott
Great PaxtonPaxton Hill HouseSaturday11:30 AM2ESA 1Sam Mitchell
Bury St EdmundsBarrow SchoolSaturday11:30 AM1ESA 1Virginia Spinks

Gift Vouchers

£50, £100, £150 and £200

Our Gift Vouchers can be used to purhcase any of products or services

Weekly Lessons

Term Time Only

£21

per lesson

A whole term of intense tuition to transform your children’s swimming ability in every area.